Oskar

našli domov, 2 roky
Mládí, energie a mazlivost až skoro otravná a to celé zabalené v elegantním těle :)
Mám zájem o adopci

Tento mladý pes byl nalezen v obci Zásmuky, dne 24.7.2017.

Oskar je mladý pes, odhadujeme cca 1,5 roku. Je to pravděpodobně kříženec retrívra. Je to energický pes, rozhodně to není lenoch. Zatím ho moc nezajímají odměny v podobě žrádla, ani hraček. Jeho největší odměnou je drbání a mazlení – je opravdu hodně kontaktní. Nejraději by pořád visel na člověku (dávání pacek, opírání se o člověka předníma packama). Pokud ho to ale nenecháte dělat, omezuje to na mazlení ve stání. O samotě je tichý (pokud nemá psy, na které by štěkal) a celkově se hlasově příliš neprojevuje. Je to aktuálně nejtišší pes u nás v útulku :) Je čistotný. Umí pár povelů.

Na jiné psy se moc netváří (vyštěkává je), vypadá to, že nebude do budoucna vhodný k soužití s druhým psím samcem. Pokud se ho snažíte při této činnosti usměrnit, tak občas zavrčí – vypadá to ale spíše na přeskokové jednání, když má zrovna myšlenky jinde, protože jinak se sebou nechá libovolně manipulovat a miluje “hry na šťouchanou a odstrkovanou”.

Bude vhodný k aktivnímu majiteli. Zcela nezkušený majitel by s ním v budoucnu mohl mít problémy i přesto, že Oskar je hodný a kontaktní pes.

Nevíme, zda žil předtím v bytě nebo byl venkovní pes.

 

Našel domov v Plzni :)

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
78017
Datum (rok) narození:
1.1.2016
Velikost:
Střední
Poznámka ke stavu

dobrý

Fotogalerie

Edita

Tato mladá fenka byla nalezena dne 14.7.2018 v Jevanech

Maggi

Malá univerzální fenka.

Růžovka

Acoiální, ale mírná fena, která neumí nic jiného, než žít svobodně.

Babka

Babka je bojácná asociální fena. Je to jak Mauglí vytažený z pralesa.

Zavřít