Ren

našli domov, 11 měsíců
Ren je bojínek, moc se bojí lidí. Hledá svého samaritána na pomoc se zhojením ran na těle i duši.
Mám zájem o adopci

Ren, Renda, Rencek.  Je asi půlroční psí kluk.  Je to taková “srnka” na dlouhých nohách. Netušíme, co se mu v minulosti stalo, ale z lidí má ohromný strach. Nechá se sebou manipulovat, nechá se hladit, ale je vidět, že je v křeči a dělá se neviditelným. Jeho sebevědomí se blíží absolutní nule. Potřebuje opravdu notnou dávku lásky a trpělivosti.

Ren nám dělá pokroky, drobnými krůčky, leč dělá – už je schopný se vyvenčit venku a ujít i kousek procházky na vodítku. Dokonce už to zvládá i s venčiteli, tedy pro něj cizími lidmi. Moc, ale opravdu moc dobře mu dělá společnost jiných psů, ve které se cítí dobře.Pokud není člověk v dosahu, řádí s jinými pejsky, s hračkami a je výrazně uvolněnější, až zcela normální by se dalo říct. V panice má tendence brát nohy na ramena, je tedy nutné aby byl na pevném obojku a vodítku.

Ovšem plusem mu budiž, že dokáže být velmi klidný, tichý a neskutečně komický. Až se mu dohojí šrámy na těle a duši, bude z něj skvělý přítel.

Není vhodný k celoročnímu pobytu na zahradu (případně zpočátku pobytu na zahradě bez dozoru). Máme ozkoušeno, že k dětem a jiným psům je vhodný.

Ren našel domov v Jesenici :)

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
74017
Datum (rok) narození:
1.3.2017
Velikost:
Štěně (mrně)
Poznámka ke stavu

vylysalá srst

Fotogalerie

Monička

Fenka pocházející z přemnožené smečky kníračoidů.

Evička

Fenka pocházející z přemnožené smečky kníračoidů.

Merlička

Fenka pocházející z přemnožené smečky kníračoidů.

Stelička

Fenka pocházející z přemnožené smečky kníračoidů.

Zavřít