Rexík

k adopci, 7 let
Rexík je typický vesnický hudrovač. V minulosti se asi stalo něco, co způsobilo, že mu trvá, než k člověku získá důvěru.
Mám zájem o adopci

Rexík je asi 4-5 letý pes. Prošel několika “rukama”, než se dostal k nám. Je to takový kompaktní “vesnický psík”. Nevíme, co se mu v minulosti stalo, ale trvá mu, než získá k člověku důvěru natolik, aby kolem něj začal vesele hopsat, radostně vítat a dělat šaškárničky. Zpočátku hudruje, ale my už jsme si po nějaké době jeho pobytu v útulku udělali trochu obrázek – Rexík hůře vidí a tak se často lekne, nebo neví, co se děje. Pozitivní přístup a přístup bez trestů nebo nátlaku u něj způsobuje záchvaty štěstí 🙂

Ideální pro něj bude takový nový domov, kde bude moci být na zahradě, v domě se zahradou nebo v bytě a nebudou na něj kladeny téměř žádné nároky.

Rexíka nedoporučujeme k malým dětem – často se malých dětí a jejich nevypočitatelných pohybů a zvuků leká a tak hudruje.

 

 

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
84016
Datum (rok) narození:
1.6.2011
Velikost:
Malá
Poznámka ke stavu

kastrovaný, hůře vidí (neomezuje ho to)

Fotogalerie

Zina

Našla starší fena, nejspíše belgický ovčák tervueren nebo jeho kříženec. Majitel se může ozvat na číslo 607018218.

Judík

Milý a hravý teriéří kluk.

Valentina

Starší a moc milá teriéří dáma.

Ivanka

Dne 17.11.2018 byla nalezena tato fenka v obci Bojov u Mníšku pod Brdy. Hledáme majitele! Majitel se může ozvat na číslo 607 018 218

Zavřít