Ulupika

našli domov, 2 roky
Hledá milující a trpělivou rodinu, která dožene vše, co se v životě v nevhodných podmínkách neměla šanci naučit. Bude z ní vděčný uzel lásky.
Mám zájem o adopci

Ulupika je mladá, asi 1-2 roky stará fenka. Patří ke smečce psů odebraných  z nevhodných podmínek.

Nedaří se nám identifikovat plemena, která se u ní v minulosti “potkala”. Je to drobnější malá fenka, která aktuálně váží 4 kg a více už neporoste. K jiným psům se umí chovat – přeci jen žila celý život ve smečce a v rámci zachování zdraví se museli všichi naučit spolu více, či méně, vycházet. Nikdy se nepotkala s jinými psy, než je “její smečka” – z prvotního kontaktu s jiným psem bude tedy spíše vyděšená a z toho mohou plynout její reakce (útěk, obrana). Předpokládáme, že ale stačí krátká chvilka a pochopí, že strach není na místě. Velmi rychle (i přes prvotní paniku) přilne k člověku a je z ní mazel a věrný ocásek. Na děti reaguje dobře (stejně jako na dospělé).

V životě se nesetkala s téměř žádnými situacemi, který by měl dobře socializovaný pes zvládat (život v bytě, městské situace,…). Na vše tedy reaguje strachem, než pozná, co se děje. Obrovskou výhodou je, že manipulace s ní není vůbec problém – ani v největším strachu se neožene a nekousne (ozkoušeno opakovně od příjmu až po denní ošetřování, kdy trpělivě drží). Na vodítku ještě neumí a s jejich dlouhodobějšímu umístění v karanténě se u nás ještě neměli šanci naučit venčení venku.

Koček se nejspíše bude bát. Není vhodná k celoročnímu pobytu ven.

Je to pejsek, který bude potřebovat velkou dávku trpělivosti a vše naučit, jakoby to bylo štěně. Čeká tedy na páníčka, který s tímhle vším bude počítat a bude jejím průvodcem životem.

Našla domov v Náchodě :)

Pohlaví:
fena
Evidenční číslo:
34017
Datum (rok) narození:
1.10.2015
Velikost:
Malá
Poznámka ke stavu

kastrovaná

Fotogalerie

Zoro

miniovčáček přijatý na žádost obce.

Zoja

Miniovčáček přijatý na žádost obce.

Nessi

Miniovčáček přijmutý na žádost obce.

Noel

Miniovčáček přijmutý na žádost obce.

Zavřít