Pes koupí les

Sháníme pozemek pro rozšíření možností psího útulku.

A je to tu. Začalo nám být v útulku těsno. Chybí nám prostor pro cvičení se psy, pro výběhy, vyřádění a dokonalé unavení psů v útulku. Náš současný výběh stačí jen na to, aby pes v půlce rozeběhu začal už radši brzdit, aby nenaboural do plotu.

Na útulek navazuje plocha, která by pohyb psů a možnost výběhů vylepšila o 300% procent! Ale má to jeden háček. Není naše. Majitel nechce přistoupit na prodej, ale nabídl nám směnu. Takže sháníme adekvátní pozemek, který bychom mohli vyměnit za plochu snů.

#peskoupiles

Sháníme tedy:

*lesní pozemek

*výměra +/- 3500m2

*lokalita (upřesnění): Krymlov, Lhotky, Kruty, Zásmuky

peskoupiles

dav

Další novinky

Zima nebude, už to máme zařízené

2018-10-16 09:54:15

Léto už je pryč, po ránu u nás už několikrát byly přízemní mrazíky, co obalily trávu jinovatkou. Psi ve venkovních kotcích s tím nemají problém. Problém to je v karanténě a izolaci. Jenže s tím je konec. A to opět díky vaší pomoci!

číst dál

Operace “Kníračoid” aneb přemnožená smečka polodivokých psů

2018-10-02 07:51:32

Psal se prosinec 2017 a na jediném pozemku bylo tolik tolik psů, že to nešlo ani spočítat. Spustili jsme operaci “Kníračoid” (to proto že všichni psi připomínali křížence kníračů a byli si navzájem velmi podobní). Trvala dlouhých 9 měsíců a raději jsme se o ní moc nešířili, protože jsme se báli, aby vše klaplo podle plánu. Teď je celá akce definitivně u konce a my vám můžeme říct celý příběh.

číst dál
Zavřít