Dogpoint LIVE

ŽIVĚ Z ÚTULKU

Mezitím, co doma večeříte, na útulku se dějí nevídané věci! I když se k nám nedostanete, můžete u toho být. Jsme první psí útulek v ČR, který vám přináší online nahlédnutí “do zákulisí” útulku. Snažíme se tímto způsobem zase o kousek zvýšit šance na novým domov pejskům v útulku – třeba vás jejich vrtění ocáskem okouzlí a rozhodnete se některého z nich osvojit 🙂

Kdy vysíláme?

Vzhledem k omezenému datovému přenosu jsme odkázáni na zkrácené vysílání, v předem stanovených časech, které se mohou trochu měnit dle okolností. Do budoucna doufáme v rožšíření možnosti vysílání jak časového, tak o záběry například z výběhů. Co se děje po zavírací době v útulku se můžete podívat v nejbližších dnech takto:

Termín vysílání doplníme …

Proč jsme se rozhodli vysílat online?

Protože koukat na štěňátka nebo prostě celkově na pejsky živě, nás baví víc, než koukat na nic neříkající programy v TV.  Baví nás sledovat, co se děje po zavírací době a co dělají pejskové před spaním.

Jak lze naši činnost podpořit?

Trvalý provoz útulku i samotné zajištění přenosu kamerou je velmi nákladné. Pokud Vás naše činnost oslovila, budeme rádi za Vaši podporu.

Podpořit nás můžete jednorázovým, nebo trvalým příkazem:

 

Odkud, co a jak?

Začínáme s vysíláním z vnitřního boxu. Pokud máme zrovna štěňátka, bydlí zde ta a to je pak kolikrát opravdu pokoukání! A protože štěňata nemáme v útulku nonstop, je možné, že uvidíte i pejska v rekonvalescenci, nebo vám zrovna ukážeme některého, který čeká na nový domov.

Zavřít