Pražský strážník - Na návštěvě v útulku Dogpoint

Možná by to bylo i na film. Dva vzdálené, chlupaté, útulkové světy. Jeden obrovský, s pevně daným řádem, pravidly, s desítkami zaměstnanců, profesionální odchytovou službou, více jak dvacetiletou historií a štědrou městskou kasou v zádech. Druhý menší, flexibilnější, s výborně zvládnutou prezentací a „volnějšíma rukama“ ve všech svých aktivitách. Lidé z těch dvou světů o sobě vědí jen skrz malá okénka svých displejů, telefonů a monitorů

,,Možná by to bylo i na film. Dva vzdálené, chlupaté, útulkové světy. Jeden obrovský, s pevně daným řádem, pravidly, s desítkami zaměstnanců, profesionální odchytovou službou, více jak dvacetiletou historií a štědrou městskou kasou v zádech. Druhý menší, flexibilnější, s výborně zvládnutou prezentací a „volnějšíma rukama“ ve všech svých aktivitách. Lidé z těch dvou světů o sobě vědí jen skrz malá okénka svých displejů, telefonů a monitorů. A i když díky sociálním sítím mají informací stále více, pořád jsou to jen střípky, ze kterých není možné poskládat celý obraz. Samozřejmě, zvědavost sílí až do bodu, kdy se rozhodnou vyslanci jednoho světa navštívit druhý. Dál už bude asi na režisérovi, zda z toho udělá horor, lovestory nebo další válku světů. My se zaměřili na fakta a skrz reportáže z naší návštěvy přinášíme nestranný pohled do světa útulku Dogpoint”.

Odkaz na celý článek: https://ps.mppraha.info/rubriky/reportaz/na-navsteve-v-utulku-dogpoint

Další reference

Český rozhlas - Psí útulek Dogpoint je místem, kde opuštění pejsci začínají nový kvalitní život

2022-12-23 10:15:38

Opuštěných a týraných psů je bohužel stále mnoho. Pokud mají to štěstí a včas se dostanou do psího útulku Dogpoint nedaleko Malotic u Kouřimi, mohou začít nový život.

číst dál

Pejskarium - podcast o voříšcích a křížencích

2022-09-13 10:23:55

Podcastová epizoda věnovaná voříškům a křížencům.

číst dál
Zavřít