Agra

našli domov, 6 let
Veselá a hravá fena, vždy ochotná ke spolupráci s člověkem
Mám zájem o adopci

29.9.2019 byla v Lipanech (na poli u Lipanské mohyly) nalezena tato fenka BOM (případně kříženec BOM, nenalezeno tetování, ani registrace dle čipu).

Agře (v útulku přezdívané “Máně”) jsme při příchodu tipovali kolem 10 let, nicméně co začala krásně přibírat a osvalovat, ukázalo se, že jsme jí teda setsakra přidali! Aktuálně jí odhadujeme kolem 5-6 let., můžeme se však mýlit. Je to veselá a hravá fena, vždy ochotná ke spolupráci s člověkem. Je to klasický případ “maliňáka” je energická, temperamentní a do každé akce se vrhá po hlavě. Ve vnitřním boxu, kde je momentálně ubytovaná, se chová tiše a nemá tendence k ničení. Má hygienické návyky. Všimli jsme si, že hlavně po setmění upozorňuje štěkotem na nezvyklé zvuky zvenčí. Je to takový inteligentní psí alarm 🙂

Také jsme k našemu překvapení zjistili, že s ní bylo v minulosti pracováno, nejspíše sportovní výcvik. Má dobrou poslušnost, aportuje, má minimálně základ obran. Na vodítku chodí dobře, netahá. K lidem všeobecně přátelská, při ošetřování velmi trpělivá, děti neřeší. K většině ostatních psů se taktéž chová dobře. Má tendence lovit kočky a jiná zvířata.

Prostě hotový pes 🙂

Našla domov 🙂

 

Pohlaví:
fena
Evidenční číslo:
117019
Datum (rok) narození:
1.6.2013
Velikost:
Velká
Poznámka ke stavu

cysta na vaječníku a bulky u struků

Fotogalerie

Kira

Milá a aktivní mladá fenka, která má moc ráda lidskou společnost.

Tobu

Uzlíček nejistoty a strachu za kterým se skrývá zvědavá a milá fenka.

Cho

Lekavá a nejistá, ale velmi zvídavá fenka., která má ráda drbání na zadku.

Bulďa

Pes přijatý na žádost veterinární záchranné služby.

Zavřít