Bella Bebe

k adopci, 9 let
Milá starší psí dáma.
Mám zájem o adopci

Bella je devítiletá německá ovčanda. Původně k nám přijela na hlídání, ale během jejího pobytu u nás její pán zemřel a tak po dohodě příbuzných zůstává u nás a hledá nový domov.

Byla zvyklá žít u domu se zahradou, respektive doma s přístupem na zahradu. Je to hodná a přátelská fenka, která toho moc neumí. Nebyla zvyklá na jiné psy. K lidem je důvěřivá a přátelská a manipulace s ní je bez problémů. Celý život žila se starším pánem. Potřebuje malinko zregulovat váhu – za dobu pobytu u nás už pár kilo shodila (nyní má 39 kg) a to se u ní projevilo větší ochotou k pohybu a celkovým zvýšením aktivity. V kotci je klidná, ale je vidět, že pokud by mohla být v lidské poslečnosti, vybere si tuto variantu.

Ráda chodí na procházky, i když žádné velké výšlapy pro ní už nejsou. Chůze na vodítku je dost ňoumovitá. K dětem je trochu jak tank, takže ji k malým dětem nemůžeme primárně doporučit. Kočky má tendenci honit. Umí si otevírat dveře!

Bude vhodná do domu se zahradou k majitelům, kteří po ní nebudou chtít žádné velké sportovní ani výcvikové výkony. Přesto by si zasloužila majitele, který by na procvičování povelů a učení nových dovedností úplně nezanevřel.

 

Pohlaví:
fena
Evidenční číslo:
111021
Datum (rok) narození:
10.09.2012
Velikost:
Velká
Poznámka ke stavu

bez viditelných známek problémů

Fotogalerie

Akela

Tento pes byl dne 12.11.2021 v nočních hodinách odchycen v obci Bylany (okr. Kolín)

Ponita

Milá starší psí dáma.

Chimichar

Zvídavý pejsek.

Raichu

Malá vyděšená, ale zároveň zvědavá fenka.

Zavřít