Black

našli domov, 2 roky
Milý, hravý a poslušný mlaďoch.
Mám zájem o adopci

Náš bývalý svěřenec Nemo, nyní Black, jen o něco starší a větší (aktuálně cca 25 kg). Vrátil se z adopce.

Black je aktivní mlaďoch, kříženec nejspíše něčeho loveckého, se kterým je výborná zábava a šedivý den dokáže udělat hned veselejší! Je to moc šikovný, učenlivý a spolupracující pes, který miluje hračky házecí, přetahovací, miluje klacky všech velikostí a vlastně všechno, s čím by mohla být alespoň trochu zábava. S jinými psy nemá problém. Dle bývalých majitelů se snese s kočkama.

Zná několik povelů (sedni, lehni, kutálej, aport, dej pac, ke mně..), na své jméno dobře reaguje a přijde na zavolání. Moc rád se mazlí a je motivovatelný v podstatě jak na hračky, kontakt, tak i na žrádlo. Manipulace s ním je jednoduchá, není sebemenší problém jej ošetřovat. Má hygienické návyky a v podstatě jsme nepřišli na jedinou “vadu”. Ideální pes pro aktivní lidi.

Do útulku se vrátil s tím, že má problémy se samotou. V útulku proštěkal zhruba 3 dny a od té doby se přizpůsobil režimu a dál se nijak hlasitě neprojevuje. V kotci nic neničí a má hygienické návyky. Jeho speciální schopností je házet si slámu do misky s vodou 🙂

 

Blacka si vyzvedli původní majitelé.

 

 

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
03020
Datum (rok) narození:
2.2.2018
Velikost:
Velká
Poznámka ke stavu

kastrovaný

Fotogalerie

Peggy

Malá a milá fenečka.

Max z Vitic

Dnes, 29.1.2020 se našel tento pejsek v Třebovli (okr. Kolín). Je to pejsek cca 8 let starý, čipovaný, ale čip není registrovaný.

Zavřít