Bobina

našli domov, 2 roky
Mladá a milá fenka. Zpočátku bubla, pak vtíravě vítací :)
Mám zájem o adopci

Bobina je necelé dva rok stará kříženka rotvajlera (aktuální váha 35 kg). K lidem je přátelská. Je hůře socializovaná –  spoustu věcí nezná a tak na ně reaguje nejistotou nebo rovnou strachem, ale ani v této situaci nevolí kousání, spíše se stáhne a bublá. S jinými psy příliš nevychází, pokud by měla bydlet se psím kamarádem, měl by to být vyrovnaný a klidný pes, se kterým bude mít možnost se postupně vhodně socializovat. I přesto ale doporučujeme případný vztah nejdříve individuálně ozkoušet a nečekat, že vše bude hned na první dobrou zalité sluncem. Na vodítku moc neumí, z povelů zvládá “sedni”. Projevuje zájem o hry a hračky. Je čistotná. K cizím lidem je nedůvěřivá, z kotce na všechny hrůzostrašně vrčí, ale jak si vás “oťuká” je velký kámoš. K lidem, které zná, je až vtíravě vítací a aktivně podřízená. Za plotem bude dělat na cizí lidi bubáka, ale hlídací typ to rozhodně není. Její vztah ke kočkám a drůbeži neznámeJejí vztah ke kočkám a drůbeži neznáme, ale vzhledem k jejímu loveckému pudu (a  k tomu, jak moc jí baví ptáčci:) ji ke kočkám a dalšímu zvířectvu nedoporučujeme.

Vrátila se z adopce, kvůli špatnému vztahu s dítětem. Obecně si myslíme, že k větším dětem by mohla být vhodná. Menších, které by na ní mohly spadnout, by se mohla leknout a neadekvátně zareagovat.

Bude vhodná k člověku, který má základní zkušenost se psy a ví, jak správně pracovat s nejistým psem (a jak nastavit vhodně mantinely). Je na ní vidět, že její reakce jsou vázané velmi často na to, kdo je na druhém konci vodítka.

 

Našla domov u Českého Šternberka 🙂

Pohlaví:
fena
Evidenční číslo:
52021
Datum (rok) narození:
1.9.2019
Velikost:
Velká
Poznámka ke stavu

kastrovaná

Fotogalerie

Bad

Tento pejsek byl nalezen dne 14.9.2021 v obci Malotice. Nemá čip. Na krku měl kožený obojek se cvočky.

Pipi

informace a fotogalerii zpracováváme

Bibbi

Bibbi je ideální adept pro práci nebo sportovní kynologii!

Kesi

informace zpracováváme

Zavřít