Bolek

našli domov, 5 let
Pudlíkoidní vesnický tulák.
Mám zájem o adopci

Tento pes byl nalezen spolu s druhým psem dne 11.9.2022 v Suchdole u Kutné Hory. Pojmenovali jsme ho Bolek, protože všude chodí se svým kamarádem Lolkem a tak se tato jména nabízela. Odhadujeme oběma klukům věk zhruba 3-5 let, ale je možné, že po úpravě srsti a troše péče se ukáže, že jsou oba mladší. Jedná se o křížence pudlíkoidního typu, střední velikosti.

Je to takový ten vesnický ,,samovenčící tulák”. To jediné z jeho předešlého života víme. Tušíme i, že se jednalo o pejska, který nebyl nikdy cvičený, vychovávaný a žil si spíše svévolně na zahradě u domu. Zpočátku je k lidem a novým situacím či podnětům lehce nedůvěřivý, ale s námi v útulku se z něj stal umazlený pejsek. Vcelku už zvládá chůzi na vodítku a s trpělivým a klidným přístupem  i základní manipulaci.

Je to ten typ, který nejspíše nebude mít úplně problém s jinými psy. Jeho vztah k dětem, kočkám a dalším domácím zvířatům neznáme. Je vcelku čistotný.  Je o něco víc oráchlejší, než jeho kamarád Lolek. Není na něj ani tolik fixovaný.

Bude vhodný k trpělivému člověku, který ho postupně doučí soužití s člověkem a představí mu svět, kde se pejsci umí chovat slušně a nepobíhají bez dozoru, kde se jim zachce.

 

Našel domov v Praze 🙂

 

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
85022
Datum (rok) narození:
01.01.2018
Velikost:
Střední
Poznámka ke stavu

nekastrovaný

Fotogalerie

Bad z Krymlova

Dne 14.9.2023 byl nalezen v ranních hodinách tento starší pes (samec) v Krymlově (okr. Kolín).

Rex

Tento pejsek byl nalezen dne 6.9.2023 v Českém Brodě.

Dan

Dnes 2.9.2023 přišel do Ždánic (okr. Kolín) na fotbal a na pivo.

Barča

Kontaktní a hodná fenka.

Zavřít