Bruno

našli domov, 5 let
Temperamentní Chesapeake Bay Retriever.
Mám zájem o adopci

Bruno je pětiletý Chesapeake bay retriever s průkazem původu (Now or Never by Libami).Chovatelská stanice je o situaci informována. Dostal se k nám od majitele, který si jej v minulost vzal z jiného útulku. Důvodem odložení byl nedostatek času. Bruno za svůj život vytřídal už několik majitelů.

Je to aktivní a temperamentní pes, který se v minulosti naučil několik povelů (reaguje na jméno, umí sedni, k noze, a lehni – provedení povelu lehni vypadá jak plácnutí psem o zem). Na vodítku zpočátku velmi tahá a emoce z radosti projevuje urputným skákáním po vodítku, což je při jeho velikosti chvilku nepříjemné, než si člověk zvykne nebo jej zkoriguje. Po chvíli se ale uklidní a začne se věnovat pachům v okolí. Údajně je to neskutečný vodomilec – vleze do každé vody a při koupání v rybníce plave dokola a radostně u toho štěká. Miluje balónky. Místo mozku má balónek, což je pro jeho další výcvik, či práci s ním, velké plus.

Byl zvyklý na pobyt v kotci. Kotec má rád a ochotně se do něj vrací. Neměl problémy s dětmi školního věku, avšak vzhledem k jeho velikosti a hromotlučnosti ho vysloveně k dětem doporučit nemůžeme. Nedoporučujeme ho k jiným psím samcům, ani kočkám či drůbeži.

Vhodný pro majitele, který s ním dokáže držet krok.

 

Bruno našel domov v Praze 🙂

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
138019
Datum (rok) narození:
20.8.2014
Velikost:
Velká

Fotogalerie

Video

Kira

Milá a aktivní mladá fenka, která má moc ráda lidskou společnost.

Tobu

Uzlíček nejistoty a strachu za kterým se skrývá zvědavá a milá fenka.

Cho

Lekavá a nejistá, ale velmi zvídavá fenka., která má ráda drbání na zadku.

Bulďa

Pes přijatý na žádost veterinární záchranné služby.

Zavřít