Čagin

našli domov, 9 let
Čagin je dobrák, ale nejdřív potřebuje klid a čas na získání důvěry.
Mám zájem o adopci

Čaginovi je 9 let, velikost a povahu zdědil od bígla, žravost má po labradorovi, chodí pěkně na vodítku, byl zvyklý žít venku a blafat za plotem. Nemá nekončící energii, potřebuje svůj klid, vlídné zacházení a nedělit se o přízeň páníčka s dětmi nebo jinými psy.

Čagin je dobrák, ale nejdřív potřebuje klid a čas na získání důvěry. Osud mu ale hází klacky pod nohy a když už to vypadá na happyend, něco se strašně pokazí.

My jsme Čagina poznali v roce 2016. Tehdy hledal nový domov, protože v tom původním cenil zuby na malé dítě. Věděli jsme, že adopce bude problém, protože s Čaginem to není láska na první pohled. Čagin potřebuje čas a osobní prostor. První 2 dny se na nás tvářil zle, pak se osmělil a odhalil nám svou pohodářskou duši. A jednoho dne přišel člověk, který dal Čaginovi to, co potřeboval, a našel v něm skvělého parťáka. Vypadalo to na lásku na celý život.
Celé 3 roky si Čagin šťastně žil v novém domově, ale pak se najednou zhoršil páníčkův zdravotní stav a Čagin přijel na chvíli k nám na hlídání. Zase na nás nejdřív pouštěl hrůzu, ale už odpoledne z něj byl ten starý dobrý Čagin – pohodář, jakého jsme znali. O 2 týdny později zvonil telefon – „Přijeďte, Čagin zůstal sám na zahradě, páníček už se mu nevrátí“.

A tak je Čagin znovu u nás a my moc doufáme, že ještě jednou najde tak dobrého páníčka, se kterým si bude rozumět.

 

Našel domov v Praze 🙂

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
54019
Datum (rok) narození:
1.6.2010
Velikost:
Střední
Poznámka ke stavu

kastrovaný

Fotogalerie

Mat

Jorkšírkovitý tichý a zvídavý kluk.

Pat

Jorkšír líznutý jezevčíkem.

Rokky

Pětiletý typický zástupce labradora.

Rony

Nazáludný bullí puboš.

Zavřít