Chikorita

našli domov, 10 měsíců
Vystrašená mlaďounká zvědavá fenka.
Mám zájem o adopci

Chikorita pochází ze špatných podmínek nezvládnutého chovu.

Za život nezažila vůbec nic a tak je pro ní celý svět místem, kde se bojí. Nezná manipulaci, bojí se ruky, nezná život s člověkem, venčení venku, chůzi na vodítku. Nic. Je to kříženec jorkšírského teriéra a čivavy, je to malý skladný pejsek. Potřebuje naučit VŠECHNO. S citlivým a trpělivým přístupem a dostatkem socializace z ní bude taková ta slepičí prdelka, co se od svého páníčka který jí dodá jistotu, nehne. Dokáže si po chvíli seznamování vzít ochotně jídlo i z ruky.

Předpokládáme, že koček se bude zpočátku bát a totéž dětí. Než se naučí a zjistí, že jí nehrozí nebezpečí, může pod přílišným tlakem ze strany člověka i rafnout (a v jejím případě ještě počůrat). Jiný pes by nemusel být problém, pokud to bude vyrovnaný jedinec mohl by pro ni být dokonce přínosem. Pro adopci zatím nepočítejte s tím, že si pejska odvedete na vodítku, nebo v ruce. Bude to chtít pro bezpečnost přepravku.

Dá se ale předpokládat, že v domácím prostředí s trpělivým majitelem, jehož pozornost bude mít jen pro sebe, bude celý proces mnohem rychlejší, než u nás v útulku.

Našla domov ve Velké Losenici 🙂

Pohlaví:
fena
Evidenční číslo:
104021
Datum (rok) narození:
01.01.2021
Velikost:
Malá
Poznámka ke stavu

kastrovaná

Fotogalerie

Bak Kopov

Dne 9.11.2021 přivezen tento pejsek, kopov.

Agáta

Mladá milá fenka k dovycvičení.

Fanda

Tento pejsek byl nalezen dne 17.10.2021, v obci Přišimasy (okr. Kolín).

Bohoušek

Tento pes byl nalezen dne 13.10.2021 v Zásmukách.

Zavřít