Dargo

virtuální adopce, 12 let
Dargo je jedenáctiletý pitbulí kluk. Má energii, sílu a chuť. Co nemá je láska k jiným psům.
Mám zájem o adopci

Dargo je jedenáctiletý americký pitbulteriér. Dostal se k nám po tíživé situaci majitele. Dargo byl zvyklý doprovázet svého majitele po městě – je zvyklý na ruch a podněty z tohoto prostředí. Jediné co nesnese jsou jiní psi, údajně ani feny (nemůžeme ověřit, momentálně nemáme na útulku žádné fenky). Byl také zvyklý na život v bytě, kde zvládal domácí hygienu.

Umí několik základních povelů, zájem o hru s ošetřovateli dosud příliš neprojevil. I přes to, že to není primárně problémový pes, tak ho doporučujeme pouze chovateli, který má s tímto plemenem bohaté zkušenosti. Je to velký a silný pes, který potřebuje vedení . Změna prostředí na kotec mu psychicky velmi ublížila – jeho kotec je jeho mikrosvět, ze kterého odmítá vystoupit.

Je po operaci boule na zadku, při které byl rovnou vykastrován. Chybí mu také pár prstů na zadní noze – údajně už od narození. Není to nic, co by ho trápilo, pouze na nohu méně došlapuje.

 

Virtuální páníčci:

Ladislav a Tessinka Gráfovi
David Tadesse
Michala Kozáková
Eva Matyášová
Denisa Kollárová
Vlasta Kadelcová
Tereza Paradysová

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
20016
Datum (rok) narození:
18.2.2007
Velikost:
Střední
Poznámka ke stavu

chybějící prsty na pravé zadní noze, kastrovaný

Fotogalerie

Flíček

Flíček je stařičký, klidný a nenáročný pes. Přes svůj hendikep je ale aktivní a zvídavý. Svůj podzim života by si zasloužil prožít milován v teple domova.

Zavřít