Denis

našli domov, 13 let
Psí dědula nutně potřebuje teplý pelíšek.
Mám zájem o adopci

Hledá se srdcař pro Denise!🙏😔

Je to nějakých 14 dní, co se k nám dostal pejsek Denis ve velmi zanedbaném stavu. Zplstnatělá srst, extrémně zanícené zuby a tlama plná bolestivých abscesů, výrustky po těle. Hned jsme jej vzali na veterinu, k důkladné prohlídce, abychom věděli, s čím máme vlastně tu čest.

Ukázalo se, že Denisovi problémy jsou vesměs řešitelné, krevní obraz pěkný, pes klinicky nevypadal, že by se chystal umřít. Tak jsme se rozhodli, že zkusíme vyřešit bolestivé problémy a uvidíme…

Denis dostal antibiotika a po pár dnech mohly být ošetřeny zuby. Dopadlo to tak, že mu nezůstal žádný zub. Všechny černé, zkažené, zanícené. Prostě zuby, pohroma huby.
Odstranily se i dva menší výrustky za ušima (nebolestivé, ale trochu nás vyděsily, když jsme o nich nevěděli a projeli kolem nich se strojkem na stříhání). Taktéž se nechalo zjistit, co jsou zač boulena hrudníku a v třísle – naštěstí “jen” lipomy.

Denisovi se po ostříhání a celkovém ošetření výrazně ulevilo, začal si užívat jídlo a odpočinek v teple na dece. Je to moc hodný psík, nenáročný, hodně toho za den naspí.

Suma sumárum tu máme tedy XL jorkšírka (6 kg) bez zubů, slepého, hluchého. Už pro něj nedokážeme udělat víc, než rozhlásit do světa, že tenhle psí dědulka hledá domov na dožití, kde nebude muset být v kotci, jako u nás v útulku 🙏

Denis našel domov v Praze 🙂

 

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
27019
Datum (rok) narození:
1.1.2006
Velikost:
Malá
Poznámka ke stavu

slepý, hluchý, bezzubý

Fotogalerie

Bára

Tato fenka buldočka (chybějící struky, jedno oko kalné) se našla dne 13.7.2019 v obci Výžerky.

Amanda Lovec z Dračína

Tato fena se našla dne 11.7.2019 v obci Skramníky (okr. Kolín).

Tara ze Stružského dvora

Tato fena se našla dne 11.7.2019 v obci Skramníky (okr. Kolín).

Ari

Neohrabané štěně velikosti poníka :)

Zavřít