Dingo

našli domov, 2 roky
Mladý, hravý, nekonfliktní, lišácký typ.
Mám zájem o adopci

Dingo je mladý (odhadem dvou až tříletý) kříženec ovčáka s vtipným vzezřením – má v přední části těla spoustu volné kůže a kdyby byl chlupatý, vypadá jako lev. Velikostně je spíše jako labrador (na fotkách se může zdát větší).

K lidem je přátelský, nekonfliktní. Totéž platí i o vztahu ke psům, ačkoli ne vždy umí zachovat dekorum, a na jiného psa může začít naskakovat.  Je to nalezenec, pravděpodobně se jeho původní majitel o něj příliš nestaral a Dingo si spíše dělal, co chtěl. Poslušnost je slabší, ale je hravý a dá se motivovat na hračky i na krmení. V kotci je klidný, čistotný, nic neničí ani není příliš hlučný. Vztah ke kočkám a drůbeži neznáme.

Je to potenciální útěkář – důvod, proč utíkal z předchozího domova neznáme, ale předpokládáme, že zde vzájemný vztah pán-pes přiliš nefungoval.

Bude vhodný do domu se zahradou, ale zvládl by podle nás i pobyt v bytě. Nebude to pejsek k vrcholovému sportu – při nadměrném přetěžování, či v pozdějším věku, hrozí riziko ruptury předního zkříženého vazu.

 

Našel domov v Jevanech 🙂

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
86019
Datum (rok) narození:
1.1.2017
Velikost:
Střední

Fotogalerie

Bára

Tato fenka buldočka (chybějící struky, jedno oko kalné) se našla dne 13.7.2019 v obci Výžerky.

Amanda Lovec z Dračína

Tato fena se našla dne 11.7.2019 v obci Skramníky (okr. Kolín).

Tara ze Stružského dvora

Tato fena se našla dne 11.7.2019 v obci Skramníky (okr. Kolín).

Ari

Neohrabané štěně velikosti poníka :)

Zavřít