Dingo

našli domov, 3 roky
Mladý, hravý, nekonfliktní, lišácký typ.
Mám zájem o adopci

Dingo je mladý (odhadem dvou až tříletý) kříženec ovčáka s vtipným vzezřením – má v přední části těla spoustu volné kůže a kdyby byl chlupatý, vypadá jako lev. Velikostně je spíše jako labrador (na fotkách se může zdát větší).

K lidem je přátelský, nekonfliktní. Totéž platí i o vztahu ke psům, ačkoli ne vždy umí zachovat dekorum, a na jiného psa může začít naskakovat.  Je to nalezenec, pravděpodobně se jeho původní majitel o něj příliš nestaral a Dingo si spíše dělal, co chtěl. Poslušnost je slabší, ale je hravý a dá se motivovat na hračky i na krmení. V kotci je klidný, čistotný, nic neničí ani není příliš hlučný. Vztah ke kočkám a drůbeži neznáme.

Je to potenciální útěkář – důvod, proč utíkal z předchozího domova neznáme, ale předpokládáme, že zde vzájemný vztah pán-pes přiliš nefungoval.

Bude vhodný do domu se zahradou, ale zvládl by podle nás i pobyt v bytě. Nebude to pejsek k vrcholovému sportu – při nadměrném přetěžování, či v pozdějším věku, hrozí riziko ruptury předního zkříženého vazu.

 

Našel domov v Jevanech 🙂

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
86019
Datum (rok) narození:
1.1.2017
Velikost:
Střední

Fotogalerie

Kira

Milá a aktivní mladá fenka, která má moc ráda lidskou společnost.

Tobu

Uzlíček nejistoty a strachu za kterým se skrývá zvědavá a milá fenka.

Cho

Lekavá a nejistá, ale velmi zvídavá fenka., která má ráda drbání na zadku.

Bulďa

Pes přijatý na žádost veterinární záchranné služby.

Zavřít