Gobbi Majorův Háj

k adopci, 1 rok
Velmi pracovní ovčanda.
Mám zájem o adopci

Gobbi je rok stará fenka německého ovčáka s průkazem původu.

Jedná se o velmi pracovního ovčáka, je to tedy nevhodný pes jako okrasa zahrady. Z předchozího života si díky NEpráci vymyslela vlastní zábavu, kterou stimulovala svůj mozeček – vytvořila si návyk maniakálního honění aut (už v momentě, kdy jsou jen slyšet) a chytání kolem létajícího hmyzu. S trpělivostí a postupnou prací předpokládáme, že toto chování lze přesměrovat v užitečné činnosti a původních zlozvyků se zcela zbavit, nebo je minimálně zmírnit. U Gobbi obzvláště platí – ,, kdo se nudí, dělá kraviny”. Pokud ale chcete psa, se kterým se nebudete nudit, pak je Gobbi jasnou volbou!

Postupně se také učí, že chodit může všema čtyřma nohama po zemi a skákání na lidi předníma nohama jí rozhodně žádný užitek nepřinese. Je velmi dobře motivovatelná na žrádlo, je hravá, je aktivní. Byla zvyklá na venkovní pobyt a myslíme si, že při pobytu v bytě by se budoucí majitel musel obrnit tak deseti vrstvama přídavných nervů. V kotci sice často hopsá, ale je v něm výrazně klidnější, než ve vnitřních prostorech.

Nenarazili jsme na žádný problém při jejím ošetřování, nebo manipulaci. Nechová se agresivně, spíš hyperaktivně. V kotci je schopná si nesčetněkrát za den vylít vodu a hrát si s miskou. A miluje vodu nejen v misce, ale jakoukoli, kterou potká – kaluž, rybník, bazének… Myslíme si, že k jiným psům bude hrrr (což ne každý pes uvítá), kočky bude tak na 99% honit a děti na 98% porazí na zem.

Není to vhodný pejsek ani pro babičku, ani pro dědečka.

 

Pohlaví:
fena
Evidenční číslo:
26023
Datum (rok) narození:
12.01.2022
Velikost:
Velká

Fotogalerie

Cukr

Uvrtěné štěňátko v dospělém těle.

Aron z Janova chovu

Jagouš jak se patří :)

Bart

Voříšek, co je pěkný oříšek.

Kulda

Kulda je vše v jednom - od mazlivého panikáře po drzého dacana.

Zavřít