Jack

k adopci, 1 rok
Jack je mladý, tvarný a kontaktní pes, který je na dobré cestě být skvělým parťákem.
Mám zájem o adopci

Jack je 1,5 roku starý kříženec nejspíše stafordšírského teriéra. Je to mladý pes, k lidem je velmi přátelský. I když se občas tváří tak, že nevíte, co si o něm myslet, tak se nemusíte bát, on totiž neví, co si myslet sám o sobě, natož o vás (opakovaně ozkoušeno :). Zná funkci hraček, velmi rád běhá za kroužkem a jako správný zástupce křížence bull plemene, miluje i přetahování. Za odměny se velmi rád učí a rychle chápe i princip nabízení chování, které ho dovede k odměně a k vaší spokojenosti. Umí být i velký mazel, který vám ochotně nastaví bříško na drbání. V kotci je čistotný.

Jinými psy se lehce nechá vyprovokovat k hysterii a vyluzování různých více, či méně selečích zvuků. V tomto módu pak nevnímá svět okolo. Pokud jsou v okolí psi, na vodítku tahá jak smyslů zbavený, jinak umí chodit na vodítku i velmi pěkně. Věříme, že důslednou výchovou a socializací, se i toto jeho chování zlepší a bude z něj prima parťák.

Před příchodem do útulku byl zvyklý žít v bytě, kde byly přítomny i starší děti.  Nedoporučujeme ho ke kočkám a drůbeži, stejně tak díky jeho energii ho nemůžeme s klidným srdcem doporučit ani ke starším lidem.

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
42020
Datum (rok) narození:
1.1.2019
Velikost:
Střední

Fotogalerie

Milánek

Milý a kontaktní pes hledá kompatibilního páníčka.

Albert

Aktivní, trochu roztěkaný, ale jinak skvělý pes pro aktivního páníčka.

Lukášek

Malý uzlíček nervů, zároveň ale terénní psík na výlety. Jeho minulost nebyla zrovna nejlepší...

Bojar

Velký mohutný, trochu nevycválaný, ale milý němovčák.

Zavřít