Jánošík

našli domov, 9 let
Milý a kontaktní teriér, plný energie.
Mám zájem o adopci

Dne 6.12.2021, jsme převzali tohoto pejska od Městská policie Český Brod . Byl nalezen v Českém Brodě v ranních hodinách. Nebyl označen čipem.

Jánošík je starší (cca 8-10 let) kříženec foxteriéra. Prostě teriér jak vyšitý – vzhledem i povahou a s přihlédnutím k věku. Je to nenáročný, procházkovy typ, který má na svůj věk stále mnoho energie. V kotci nic neničí a o samotě dokáže  v klidu odpočívat. Nemá problém s manipulací – zvládá jak běžný provoz, takk i manipulaci na veterině. Rád se mazlí a má rád drbání.  V tomto ohledu je k lidem kontaktní. Netušíme, jak a kde žil předtím – je ale možné, že to byl venkovní pes a nebude vědět, jak se chovat v bytě. Bude to pravděpodobně útěkář, když dostane možnost. K dětem se u nás v útulku nechová nikterak problémově. Nedoporučujeme ho ke kočkám, je to lovec. Některé psy zvládá, k jiným se chová jako kohout na smetišti, který chce všem ukázat, kdo je vedoucí. Případné soužití s jiným psem bude nutno nejdříve ozkoušet.

Do útulku se dostal s vleklým zánětem močového měchýře (přeléčeno) a podstoupil revizi zubů. Je možné, že se objeví zdravotní potíže přiměřené věku. V tuto chvíli ale nepozorujeme nic neobvyklého.

Jánošík našel domov v Praze 🙂

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
128021
Datum (rok) narození:
1.1.2013
Velikost:
Malá
Poznámka ke stavu

úměrný věku

Fotogalerie

Saša

Tento pes byl nalezen dne 7.8.2022 v obci Poboří.

Ajan

Tento pes byl nalezen dne 29.7.2022 v obci Klášterní Skalice.

Žaneta

Hendikepované, ale hyperaktivní štěndo.

Amy

Tato fenka byla dne 21.7.2022 nalezena spolu s druhou fenkou v Dobrém Poli (okr. Kolín).

Zavřít