Liči

k adopci, 10 měsíců
Milá, hodná, mazlivá, akční. S trochou nejistoty a strachu.
Mám zájem o adopci

Liči je ani ne roční, milá, hodná, mazlivá a akční  kříženka, nejpíše kníračoidního typu.

Na svém páníčkovi bude věčně nalepená a nebude se bát spát s majitelem v posteli.  Hygiena zvládá bez problémů, je čistotná. S hygienou by mohl být zpočátku problém například při  životě v bytě ve městě – venek by pro ni mohl být zpočátku psychicky náročný. Při pobytu v domku se zahradou má hygienu zvládnutou na 100%. S lidmi je velmi rychle kontaktní a mazlivá.

Se ostatními psy je velká kámoška, hraje si s nimi, prostě jako správné odrostlé štěně. Nové psy umí zahnat v případě, že se s někým mazlí a žebrá. A je jedno, že žebrá u majitele daného pejska. Má moc ráda postel, hračky, jídlo, klacíčky… kameny, broučky, boty. Prozatím neumí být na 100% sama doma (ani když je v místě další pes). Samotu lépe zvládá v ne příliš otevřeném prostoru.

Chůzi na vodítku (ve vesnici) už zvládá docela obstojně. Když se něčeho lekne, umí se šprajcnout a zmítat se. Hlavně třeba v případě, kdy za plotem řvou jiní psi. Ti ji děsí víc než projíždějící auta, autobus, cyklisti. Celkově je na ulici ještě nervózní a ve strachu.

Na to, jak a kde žila, má v tuto chvíli dobrý základ na kterém se dá dále pracovat.

Nyní se nachází v dočasné péči v Klánovicích.

Pohlaví:
fena
Evidenční číslo:
47022
Datum (rok) narození:
01.10.2021
Velikost:
Střední
Poznámka ke stavu

kastrovaná

Fotogalerie

Íza

Zpočátku nejistá, nakonec uvrtěná krysařice.

Arwin

Osmiletý jednooký pirát.

Bart

Voříšek, co je pěkný oříšek.

Kulda

Kulda je vše v jednom - od mazlivého panikáře po drzého dacana.

Zavřít