Lojza

k adopci, 2 roky
Lojza byl zvyklý hlídat ovce. Je to rošťák, třeštiprdlo a pole neorané, ale umí být i velký mazel.
Mám zájem o adopci

Lojza je ani ne dvouletý rošťák, který se u nás objevil na podzim loňského roku jako nalezenec. Tehdá mu byl odhadem tak rok. Krátce na to byl převzat do náhradní péče, kde spokojeně žil až do minulého týdne. Majiteli se dramaticky změnila rodinná situace a musel se Lojzy vzdát. Je tedy zpátky v našem kotci.

Je to stále ještě mladé zvíře, trochu pole neorané. Umí několik základních povelů, ale rozhodně se nepřetrhne, protože… jéé moucha! Ne počkej, mám lepší věc -tamhlé letí pták! Ježišmarjá někam jdeme? Ještě jsem si neprohlídl toho ptáka. Dobrý, už jsem na tebe plně soustředě….Počkej!! Támhle něco je! Prostě má v té hlavě milion věcí.

Při hře, to by se ale přetrhl. To se v něm probudí zvíře a zapomene na dobré vychování. Divoce chňape, pobíhá, neví kde mu hlava stojí a velení v jeho hlavě převezmou emoce. Lojza hledá páníčka, který ví, že aktivní pes je zdravý, vyžaduje hodně zábavy a pohybu. A vhodného usměrnění, to se mu moc nedostávalo.

Lojza je sice taková nudle na dlouhých nohách, ale hlas má mužný a znělý, takže nebýt vidět za bránou, člověk si řekne, že je tam fáákt velký pes 🙂 Lojza byl zvyklý na pobyt na zahradě a hlídání ovcí.

 

 

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
84018
Datum (rok) narození:
1.6.2016
Velikost:
Střední
Poznámka ke stavu

dobrý

Fotogalerie

Milada

Tato fenka byla nalezena dnes, 9.2.2019, pobíhající na dálnici D1 na 79 km. Hledá se majitel!

Dallas

Malá štěně ve velkém těle. Mladý a hravý pes, který potřebuje jen překonat počáteční nejistotu.

Šimon

Tento pes byl nalezen 27.1.2019 u Kostelce nad Černými lesy (Truba). Hledáme majitele!

Blondie

Milá a kontaktní fenka, která hledá domov, kde dostane šanci k rekonvalescenci zranění pánve.

Zavřít