Lolek

našli domov, 4 roky
Pudlíkoidní vesnický tulák.
Mám zájem o adopci

Tento pes byl nalezen spolu s druhým psem dne 11.9.2022 v Suchdole u Kutné Hory. Pojmenovali jsme ho Lolek, protože všude chodí se svým kamarádem Bolkem (na kterého je dle nás už nezdravě fixovaný) a tak se tato jména nabízela. Odhadujeme oběma klukům věk zhruba 3-5 let, ale je možné, že po úpravě srsti a troše péče se ukáže, že jsou oba mladší. Jedná se o křížence pudlíkoidního typu, střední velikosti.

Je to takový ten vesnický ,,samovenčící tulák”. To jediné z jeho předešlého života víme. Tušíme i, že se jednalo o pejska, který nebyl nikdy cvičený, vychovávaný a žil si spíše svévolně na zahradě u domu. Zpočátku je k lidem a novým situacím či podnětům lehce nedůvěřivý, ale s námi v útulku se z něj stal umazlený pejsek. Vcelku už zvládá chůzi na vodítku a s trpělivým a klidným přístupem i základní manipulaci.

Je to ten typ, který nejspíše nebude mít úplně problém s jinými psy. Jeho vztah k dětem, kočkám a dalším domácím zvířatům neznáme. Je vcelku čistotný.

Bude vhodný k trpělivému člověku, který ho postupně doučí soužití s člověkem a představí mu svět, kde se pejsci umí chovat slušně a nepobíhají bez dozoru, kde se jim zachce.

Našel domov u Vlašimi 🙂

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
86022
Datum (rok) narození:
01.01.2018
Velikost:
Střední
Poznámka ke stavu

nekastrovaný

Fotogalerie

Maxík

Tento pejsek byl nalezen ve městě Kouřim, dne 6.11.2022.

Apolena

Tato fenka českého strakatého psa byla nalezena dne 2.11.2022 v obci Klučov.

Lékořice

Aktivní a veselé štěně.

Pepper

Aktivní a trochu dominantnější klučík.

Zavřít