Marlenka

našli domov, 1 měsíc
Malá neohrožená drsňačka.
Mám zájem o adopci

Marlenka se k nám dostala úplnou náhodou, kdy netušíme, z jakého prostředí pochází, ani jak vypadali její rodiče. Přišla k nám velmi malá (4 týdny), v podstatě v době, kdy měla být ještě u feny. Předpokládáme, že by to mohl být kříženec nějakého bull křížence a labradorokřížence. V dospělosti spíše střední velikosti (>20 kg).

Nenechte se zmást výrazem andílka. Je to spíš malý čertík. Vzhledem k brzkému odebrání od feny ji nedoporučujeme začátečníkovi, a to z důvodu, že bude potřeba u ní dohnat socializaci s jinými psy. Rozhodně to není žádné štěňátko, co by se při náznaku neúspěchu, nebo chybě, hroutilo. Naopak je to sebevědomé zvíře, neohroženě se vrhá do všechno nových situacích a čím víc jí něco nejde, tím urputněji to zkouší znova.

Doporučujeme ji pouze člověku, který už zkušenost se psy má, ideálně někomu, kdo chce se psem podnikat akci, sport a zábavu. Byla by škoda, kdyby nový majitel přecenil síly a štěně se vracelo do útulku.

Našla domov u Týna nad Vltavou 🙂

 

 

Pohlaví:
fena
Evidenční číslo:
16019
Datum (rok) narození:
26.12.2018
Velikost:
Štěně (mrně)

Fotogalerie

Lenny

Tento pejsek nalezen v obci Kozojedy, dne 5.2.2019. Čipovaný.

Nancy

Tříměsíční světlooká princezna.

Hynek

Tento ovčák byl nalezen dne 31.1.2019 v ranních hodinách v Benátkách (Úžice).

Zoro

Tento pes se našel dne 26.1.2019 v Dobrém poli (Vitice, okr. Kolín). Není čipovaný, ale na sobě má černý obojek s pejsky.

Zavřít