Mega von Dogo Argentino

k adopci, 10 měsíců
Princezna s permanentním úsměvem :)
Mám zájem o adopci

Mega je mladá fenka argentinské dogy. Pochází z kauzy odebraných dog.

Vzhledem k předešlému osudu toho moc neumí a nezná, bude potřebovat vše trpělivě doučit. Neměla dobré postavení ve smečce – z tohoto důvodu s ní bude více práce, co se týče vztahu k jiným psům. Na dálku reaguje na cizí psy dost hystericky. S jinými psy dokáže vycházet až po seznámení, kdy zjistí, že ze strany druhého psa nic nehrozí. Je velmi tvárná a spolupracující, což jsou dobré předpoklady k tomu, aby z ní pod správným vedením byl skvělý parťák. Pamlsky jsou pro ní ideální motivací k učení. Její velkou zálibou je okusování klacíků a šišek. Chybí jen málo k tomu, aby z ní byl dobrý aportér! K lidem je přátelská a nemá problém ani s dětmi. Vztah k jiným zvířatům (kočkám/drůbeži) neznáme. Hygienické návyky nejsou 100%.

Ze všech odebraných dog, které se dostaly k nám do útulku, byla nejvíc žárlivá, když se ,,rozdávala” pozornost, krmení, hračky atp. V těchto situacích byla na ostatní psy nepříjemná.

Má klaunský úsměv, který pro lidi působí velmi mile, jiní psi si její zbarvení kolem pysků vyloží ne vždy dobře. Jinak je to šašek tělem i duší.

Myslíme si, že mnohem lépe bude fungovat jako psí jedináček.

Pohlaví:
fena
Evidenční číslo:
67021
Datum (rok) narození:
24.10.2020
Velikost:
Velká

Fotogalerie

Dáda

Dne 30.8.2021 byla odchycena tato starší fenka na silnici u Výžerek (okr. Praha - východ).

Evelína

Dne 28.8.2021 nalezena v Jevanech. Hledá se původní majitel!

Arnošt

Arnošt, co rád lidskou společnost.

Lincoln

Netradiční kříženec na nízkém silném podvozku.

Zavřít