Milánek

našli domov, 7 let
Milý a kontaktní pes hledá kompatibilního páníčka.
Mám zájem o adopci

Milánek je údajně osmiletý kříženec, ve kterém by vzdáleně mohli být předci howavarta nebo flat coated retrívra. My ho podezíráme, že by mohl být i mladší – je vitální a zdravý. Byl zvyklý žít na malém dvorku se starším manželským párem, kde si rostl jako dříví v lese. Jaké bylo jeho překvapení, když v útulku zjistil, že s člověkem je vodítkem pevně spojen a že člověk také může udávat směr. V útulku udělal velký krok kupředu a procházky na vodítku si užívá, užívá si i kontakt s člověkem. Je velmi dobře motivovatelný na pamlsky. Je čistotný, velkou část času i mazlivý.  V kotci se nijak výrazně hlasově neprojevuje a neničí.

Nevychází s jinými psy a nedoporučujeme ho ani ke kočkám a drůbeži. Nebyl zvyklý na přítomnost dětí, nemůžeme ho tedy k dětem doporučit. Nedokážeme s jistotou předvídat jeho chování v bytě, ani v ruchu města. Je zvyklý na nasazování a nošení náhubku.

Hledá páníčka, který je trpělivý, klidný a bude dál s Milánkem pracovat na zlepšování jeho sociálních a výchovných dovedností.

 

Našel domov v Praze 🙂

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
32020
Datum (rok) narození:
1.6.2013
Velikost:
Velká
Poznámka ke stavu

nekastrovaný

Fotogalerie

Filip

Dne 17.4.2021 se ve večerních hodinách našel tento pejsek, kluk. Pohyboval se v obci Lipany (okr. Kolín)

Fíbí

Tato fenka se našla 1.4.2021 ve městě Kouřim.

Bak

Umazlený medvěd.

Cinky Linky

Dvouměsíční rošťanda v dospělosti střední velikosti.

Zavřít