Rexík

k adopci, 9 let
Rexík je typický vesnický "záplotový hudrovač". V minulosti se asi stalo něco, co způsobilo, že mu trvá, než k člověku získá důvěru.
Mám zájem o adopci

Rexík je asi devítiletý pes. Prošel několika “rukama”, než se dostal k nám. Je to takový kompaktní vesnický psík. Nevíme, co se mu v minulosti stalo, ale trvá mu, než získá k člověku důvěru natolik, aby kolem něj začal vesele hopsat, radostně vítat a dělat šaškárničky. Zpočátku hudruje, ale my už jsme si po nějaké době jeho pobytu v útulku udělali trochu obrázek – má rád svoje jistoty. Lidi, které zná, prostředí, které zná a nenáročné aktivity. Proto třeba s cizími nejdřív nechce ven a urputně na ně štěká. Pozitivní přístup a přístup bez trestů nebo nátlaku u něj způsobuje záchvaty štěstí 🙂 Hůře snáší manipulaci při ošetřování.

Ideální pro něj bude takový nový domov, kde bude moci být na zahradě. Hrozně se mu líbí chodit kolem plotu, mapovat území a pak důležitě ležet ve stínu pod stromem. Pokud má svůj kotec, je to jeho výsostné území. V kotci rád odpočívá, i když mu ho necháte otevřený.

Rexíka nedoporučujeme k malým dětem – často se malých dětí a jejich nevypočitatelných pohybů a zvuků leká a tak hudruje.

 

 

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
84016
Datum (rok) narození:
1.6.2011
Velikost:
Malá
Poznámka ke stavu

kastrovaný

Fotogalerie

Albert

Aktivní, trochu roztěkaný, ale jinak skvělý pes pro aktivního páníčka.

Lukášek

Malý uzlíček nervů, zároveň ale terénní psík na výlety. Jeho minulost nebyla zrovna nejlepší...

Bojar

Velký mohutný, trochu nevycválaný, ale milý němovčák.

Kulda

Kulda je vše v jednom - od mazlivého panikáře po drzého dacana.

Zavřít