Šeďák

našli domov, 2 roky
Lísavé lepidlo :)
Mám zájem o adopci

Šeďák je dva roky starý kříženec, velikostně kolem 25 kg. Momentálně je to takové tulivé lepidlo – na procházce se na vás nalepí, když zastavíte, tak se na vás nalepí, lepí se a mačká se ke člověku víc, než ostatní psi. Na své jméno reaguje dobře a přijde na zavolání. Pokud se tedy od vás vůbec vzdálí. V cizím prostředí je celkově dost nejistý a trvá mu, než se rozkouká a trochu se otevře novým věcem a zážitkům. Zatím nejeví zájem o hraní s hračkami, ani jiné psí aktivity, ale i to se časem a vhodným přístupem může změnit. Zpočátku měl u nás problémy s čistotností v kotci, čas strávený lepidlováním pro něj byl mnohem důležitější, než samotné venčení, toto již překonal a po několika dnech najel na standardní venčení se venku. Manipulace a ošetřování je s ním bez problému, nemá tendence se ohánět a vše trpělivě snáší. V útulku o samotě nic neničí, ani není nijak výrazně hlučný.

Bude vhodný jako psí jedináček z důvodu žárlivosti, chtěl by mít páníčky jen pro sebe. K rozumným (odrostlejším) dětem je vhodný.

Nevyžaduje příliš aktivity, myslíme si, že i takové bydlení v domě se zahradou se staršími páníčky by mu mohlo vyhovovat. Případně ke klidnějším a rozvážnějším majitelům.

Našel domov v Plaňanech 🙂

 

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
21022
Datum (rok) narození:
27.9.2019
Velikost:
Střední
Poznámka ke stavu

kastrovaný

Fotogalerie

Diamond

Dne 24.5.2022 byla nalezena tato fena ve městě Kouřim (okr. Kolín). Má čip, ale čip není registrovaný.

Lucy

Dne 14.5.2022 byl v obci Království (okr.Kolín), nalezena tato fenka.

Badík

Tento pes byl nalezen mezi obcí Tuchoraz a Přehvozdí dne 11.5.2022

Gucci

Malý, milý, senior.

Zavřít