Sweetie

našli domov, 2 roky
Ustrašená maminka štěňátek.
Mám zájem o adopci

Sweetie pochází z přemnožené smečky kníračoidů a do útulku se dostala se svými štěňaty Fíkem, Nashi, Melounem, Pomelem, Karambolou a Datlí.

Sweetie ochází z přemnožené smečky kníračoidů. Když k nám přišla, neznala nic. V tuhle chvíli už v klidnějším prostředí zvládá chůzi na vodítku, manipulaci, ošetřování a je čistotná. To je tak vše 🙂

Stále je ale bázlivá a lekavá a tak je potřeba s tím počitat, především pak v novém a/nebo náročnějším prostředí. Jiné psy neřeší a s většinou dokáže vycházet. Kočky nevíme, ale jsme přesvědčeni, že by se naučila žít i s nimi bez větších problémů. Nezná hračky, ani hru s člověkem. Děsí ji větší skupiny lidí a pobíhající malé děti. Je klidná a myslíme si, že jak se v novém domově trochu usadí, začne mít štěňátkovské manýry a začne být hravá.

Vhodná k majiteli, který bude mít trpělivý a laskavý přístup a bude Sweetie postupně seznamovat s novými věcmi. A nebude mít se Sweetie příliš vysoké ambice. Rozhodně by pro ni byl vhodný klidný a vyrovnaný psí kamarád, od kterého by mohla okoukat, jak žít šťastný psí život.

Našla domov v Praze 🙂

 

Pohlaví:
fena
Evidenční číslo:
84022
Datum (rok) narození:
01.01.2021
Velikost:
Střední

Fotogalerie

Dvalin

Odrostlé ohařoidní štěndo.

Dain

Odrostlejší ohařoidní štěndo.

Baltazar

Desetiměsíční milouš s chováním borderky.

Hera

Tato fenka byla nalezena dne 2.1.2023 v Maloticích.

Zavřít