Tichy

našli domov, 1 rok
Jeho svět je naprosto tichý. Neobyčejný pes hledá neobyčejného majitele!
Mám zájem o adopci

Dnes, 19.11.2019 se v obci Křečhoř (okr. Kolín) našel pes.

Tichý je mladý pes, odhadujeme mu nanejvýš dva roky. Jak je vidno, jedná se o křížence některého z bull plemene. Tichý není obyčejný pes, je to pes – projekt k dotvoření. Je totiž hluchý. Veškerá komunikace s ním tedy musí být založena hlavně na posuncích (reaguje na posunky sedni/lehni). Reaguje na vibrační obojek (vibrace = odměna= “podívej se na mě”).  Je ale plný energie, nevyřáděný, potřebuje dovychovat. Pokud je nevybitý, reaguje jak stádo splašených aligátorů. Po chvilce se uklidní a je schopný jít na vodítku, aniž by vám vytahal ruce 🙂

Jeho projev je hodně výrazný – netuší, jak si má vyžádat pozornost, tak skáče a cvaká zubama, ale kousnout nechce. Taktéž se projevuje hlasitě.

K lidem je důvěřivý, po chvilce venčení se nechá mazlit. S jinými psy nevychází, očekáváme, že nesnese ani jiná zvířata.

Přesto, že je v jádru hodný pes, díky jeho energii a hendicapu se nehodí k nezkušenému majiteli nebo mezi děti. Je třeba nastavit jasný způsob vedení, naučit se vzájemné komunikaci a najít tu společnou cestu.

Našel domov v Hradci Králové 🙂

 

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
135019
Datum (rok) narození:
1.8.2018
Velikost:
Střední

Fotogalerie

Bea Star Moravia

Našla se fenka MOK! Byla nalezena dne 13.6.2020 v Nechybě (u Sázavy)

Myšák

Našel se pejsek v obci Janovická Lhota (Uhlířské Janovice).

Rocky

Pes, nalezen 29.5.2020 v obci Pučery.

Samík

Povahově jemný pejsek drobnější postavy.

Zavřít