Viky

k adopci, 5 let
Submisivní fenečka vhodná k domku se zahradou.
Mám zájem o adopci

Viky je pětiletá fenka, kříženec velikostí ani ne po kolena. Byla majiteli přivedena na veterinární kliniku, aby ji zde utratili kvůi bouli na bříše. To na veterině odmítli udělat , jelikož se jednalo o tříselnou kýlu, která je už v současné době odoperovaná.

Viky je tvor mazlivý, submisivní a s (podle nás bohužel) velmi nízkým sebevědomím. Bojí se prudkých pohybů, při kterých si lehá na záda. Lehá si na záda vlastně téměř v jakékoli situaci. A to i před dětmi. Preventivně v každé situaci. Je to enormní závislák toužící po těsném kontaktu. Nebyla nejspíše zvyklá na pobyt vevnitř, jelikož vnitřní prostory ji trochu děsí a o samotě zpočátku velmi urputně štěká. Z tohoto důvodu jí nedoporučujeme do bytu. Kočky jí zajímají, ale prozatím se ostýchá si na ně dovolovat. Nemá problém s jinými psy. Bude vhodná k domku se zahrádkou, k rodině s dětmi, nebo i ke starším lidem, kteří chtějí nenáročného pejska a jsou případně téměř stále doma.

Budoucí páníček by měl počítat i s tím, že kýla se do budoucna projeví i na druhé straně a možná bude nutné ji opět řešit chirurgicky.

Pohlaví:
fena
Evidenční číslo:
89019
Datum (rok) narození:
1.1.2014
Velikost:
Střední
Poznámka ke stavu

po operaci tříselné kýly

Fotogalerie

Sia

Ideální fenka pro milovníky ovčáků

Tom

Klidný a pohodový Tomáš s velkým srdcem.

Haryk

Starší teriéří pán. Tvrdohlavý a "svůj". Když se ale sžijete, je to veselý, hravý a poslušný pes!

Ice

Rozjuchaný tříletý sibiřský husky.

Zavřít