Viky

našli domov, 5 let
Submisivní fenečka vhodná k domku se zahradou.
Mám zájem o adopci

Viky je pětiletá fenka, kříženec velikostí ani ne po kolena. Byla majiteli přivedena na veterinární kliniku, aby ji zde utratili kvůi bouli na bříše. To na veterině odmítli udělat , jelikož se jednalo o tříselnou kýlu, která je už v současné době odoperovaná.

Viky je tvor mazlivý, submisivní a s (podle nás bohužel) velmi nízkým sebevědomím. Bojí se prudkých pohybů, při kterých si lehá na záda. Lehá si na záda vlastně téměř v jakékoli situaci. A to i před dětmi. Preventivně v každé situaci. Je to enormní závislák toužící po těsném kontaktu. Nebyla nejspíše zvyklá na pobyt vevnitř, jelikož vnitřní prostory ji trochu děsí a o samotě zpočátku velmi urputně štěká. Z tohoto důvodu jí nedoporučujeme do bytu. Kočky jí zajímají, ale prozatím se ostýchá si na ně dovolovat. Nemá problém s jinými psy. Bude vhodná k domku se zahrádkou, k rodině s dětmi, nebo i ke starším lidem, kteří chtějí nenáročného pejska a jsou případně téměř stále doma.

Budoucí páníček by měl počítat i s tím, že kýla se do budoucna projeví i na druhé straně a možná bude nutné ji opět řešit chirurgicky.

Viky našla domov u Českých Heřmanic 🙂

Pohlaví:
fena
Evidenční číslo:
89019
Datum (rok) narození:
1.1.2014
Velikost:
Střední
Poznámka ke stavu

po operaci tříselné kýly

Fotogalerie

Majký

Tento pejsek se našel dnes, 3.11.2019 v obci Hřiby (okr. Kolín). Je to udržovaný, relativně mladý pes. Bez označení.

Osie ze Strašilova

29.10.2019 - Tenhle malý drsnosrstý pes párečkový si došel na kafčo na úřad do Malotic (okr. Kolín) .

Kofi

Dnes 28.10.2019, na silnici na konci Lhotek (okr. Kolín) se našly tyto dvě fenky.

Fido

Dnes 28.10.2019, na silnici na konci Lhotek (okr. Kolín) se našly tyto dvě fenky.

Zavřít