Vojtíšek

k adopci, 3 roky
Vypadá jak chrtík, skáče jako skokánek a je rychlý jako gepardík.
Mám zájem o adopci

Vojtíšek k nám byl přijat na základě žádosti veterinární záchranky PETMEDIC, k neodkladnému ošetření a péči o něj. Ze všeho se oklepal a nyní hledá nový domov.

Vojtíšek je asi tři roky starý kříženec. Dlouhé nohy, štíhlé tělo, skvělá motivovatelnost a přemíra energie ho předurčuje ke skvělým sportovním výkonům. Agility, obedience, dogdancing, flyball, cokoli kde je nějaká akce a spousta odměn. Je to přátelský a milý pejsek i když zpočátku na vás možná bude koukat trochu nedůvěřivě. Rád se přijde i pomazlit, ale chování v náručí není jeho oblíbeným počinem. Umí pár základních povelů, chůze na vodítku je taková polovičatá, ale je to chytrý a učenlivý psík. K jiným psům je na potkání přátelský.

Jediným limitujícím faktorem by mohlo být jeho pištění, když je sám a zrovna chce pozornost. Není to přímo separační úzkost, ale umí se ozvat.

Vhodný k aktivním lidem. Je sice malý a skladný, ale nedoporučujeme ho ke starším lidem ani do rodiny s dětmi, kde by měl být jen součástí provozu a gauče. To by vám z něho švihlo 🙂

S manipulací problém nemá.

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
20022
Datum (rok) narození:
2.2.2019
Velikost:
Malá

Fotogalerie

Bílek

Tento pes byl dne 10.5.2022 nalezen v katastru obce Tuchoraz.

Milánek

Milý a kontaktní pes hledá kompatibilního páníčka.

Bart

Voříšek, co je pěkný oříšek.

Kulda

Kulda je vše v jednom - od mazlivého panikáře po drzého dacana.

Zavřít