Vojtíšek

našli domov, 4 roky
Vypadá jak chrtík, skáče jako skokánek a je rychlý jako gepardík.
Mám zájem o adopci

Vojtíšek k nám byl přijat na základě žádosti veterinární záchranky PETMEDIC, k neodkladnému ošetření a péči o něj. Ze všeho se oklepal a nyní hledá nový domov.

Vojtíšek je asi tři roky starý kříženec. Dlouhé nohy, štíhlé tělo, skvělá motivovatelnost a přemíra energie ho předurčuje ke skvělým sportovním výkonům. Agility, obedience, dogdancing, flyball, cokoli kde je nějaká akce a spousta odměn. Je to přátelský a milý pejsek i když zpočátku na vás možná bude koukat trochu nedůvěřivě. Rád se přijde i pomazlit, ale chování v náručí není jeho oblíbeným počinem. Umí pár základních povelů, chůze na vodítku je taková polovičatá, ale je to chytrý a učenlivý psík. K jiným psům je na potkání přátelský.

Jediným limitujícím faktorem by mohlo být jeho pištění, když je sám a zrovna chce pozornost. Není to přímo separační úzkost, ale umí se ozvat.

Vhodný k aktivním lidem. Je sice malý a skladný, ale nedoporučujeme ho ke starším lidem ani do rodiny s dětmi, kde by měl být jen součástí provozu a gauče. To by vám z něho švihlo 🙂

S manipulací problém nemá.

Našel domov u Rychnova nad Kněžnou 🙂

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
20022
Datum (rok) narození:
2.2.2019
Velikost:
Malá

Fotogalerie

Bady

Nalezený senior den 28.5.2023

Monty

Štěně ovčáka nelezené v obci Třebovle 22.5.2023

Tessa

V Kouřimi nalezená fenka dne 21.5.2023

Bublina

Tato fenka byla nalezena dne 11.5.2023 v obci Libodřice (okr. Kolín) spolu s druhou fenkou

Zavřít