Zeus

našli domov, 5 let
Prima pitbulí mlaďoch.
Mám zájem o adopci

Zeus je dvouletý pes plemene americký pitbullteriér. Neznáme jeho původ, ale jako pitbullteriér vypadá a hlavně má jeho typickou povahu. Myslíme to samozřejmě v tom nejlepším pro toto plemeno! Nenechte se ale mýlit tím, co o těchto psech říkají média. Ano, je to velký a silný pes, ale jako správný teriér jde do každé akce po hlavě, miluje přetahování, tahání a všechny tyto psí “gladiátorské hry”. Nenechá na sobě znát vyčerpání, ani bolest. Je to skvělý parťák, umazlený, připravený kdykoli na jakoukoli zábavu a akci. Má dobrý výchovný základ – je čistotný, umí pár povelů, zná hračky a jejich funkci a umí chodit na vodítku. Nemá problém s manipulací ani ošetřováním a to ani od cizích lidí.

Naprosto perfektně rozumí funkci kliky na dveřích, což může být nevýhoda, ale ve výjimečných případech naopak výhoda 🙂 Údajně nevydrží doma o samotě. U nás se ukázalo, že ve vnitřním boxu kvílí a snaží se dostat ven (i když ne 100% času), ale venku v kotci je naprosto v pohodě a umí v něm v klidu relaxovat. Dle informací měl vyrůstat s malým dítětem (1,5 roku). Soužití s jiným psem je nutno ozkoušet individuálně, ale spíše ho k jinému psímu samci nedoporučujeme. Jeho vztah ke kočkám a drůbeži neznáme.

Doporučujeme pro majitele, který má s tímto plemenem zkušenost, nebo pro majitele, který využije jeho potenciál pro společnou zábavu nebo sport.

Našel domov v Praze 🙂

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
25020
Datum (rok) narození:
25.10.2017
Velikost:
Velká

Fotogalerie

Bad z Krymlova

Dne 14.9.2023 byl nalezen v ranních hodinách tento starší pes (samec) v Krymlově (okr. Kolín).

Rex

Tento pejsek byl nalezen dne 6.9.2023 v Českém Brodě.

Dan

Dnes 2.9.2023 přišel do Ždánic (okr. Kolín) na fotbal a na pivo.

Barča

Kontaktní a hodná fenka.

Zavřít