Cesta z lesa: Charitativní kalendář 2022

Kalendáře, co vám ukážou cestu z lesa...

Tradiční charitativní kalendáře a diáře na rok 2022 jsou tady! Opět je připravujeme pro všechny, kdo podporují náš útulek.

Letos vám v nich chceme ukázat, co absolvovali všichni naši svěřenci při hledání nového domova – cestu z lesa. Tu obraznou i doslovnou.

Náš útulek sídlí uprostřed lesů. To asi víte, pokud jste u nás už byli, nebo nás nějakou dobu sledujete na sociálních sítích. A tak než se naši psí svěřenci dostanou do svého nového domova, vždycky musí cestu z lesa absolvovat. I samotné hledání nového domova, místa, kam bude pes navždy patřit po tom, co o svůj původní domov přišel (pokud ho kdy měl) je takovou cestou z lesa.

Už jsme za dobu našeho působení těch psích cest z lesa viděli stovky, a proto je chceme přiblížit i vám. Každá z psích cest je totiž jiná. Zatímco jedna je krátká a umetená – to když pes odchází do nového domova dřív, než se vůbec dostane do svého útulkového kotce. Jiná je dlouhá, náročná, plná zákrutů a slepých uliček. Každý pes však po sobě zanechává nesmazatelnou stopu. A na závěr ty pohledy z nových domovů – každý z nich nás zahřeje u srdce.

Na týdenních stolních kalendářích najdete zachycené příběhy psů, kteří se v posledních pár letech vydali v Dogpointu na cestu z lesa. V měsíčních nástěnných kalendářích jsou pozdravy od těch, kteří svůj domov šťastně nalezli.

Kalendáře a diáře, jak už je to u nás také zvykem, posíláme jako poděkování všem, kdo nám přispívají na chod útulku a pomáhají tak opuštěným psům se na tyto cesty z lesa do nového domova vydat.

Kalendáře a diáře už znám a chci je i letos získat (jako poděkování za dar)

O tom, že si u našich kalendářů zakládáme na tom, aby byly kvalitní a dělaly vám doma parádu po celý rok, vás už po těch letech asi ani nemusíme přesvědčovat. Ale pro ty, kdo třeba náš kalendář ještě nikdy neviděli:

  • stolní týdenní kalendář ve velikosti A5 je natištěný na křídovém papíře, takže krásně drží a na stole vypadá dobře po celý rok. Posíláme ho jako poděkování za dar 350,- a více Kč.
  • nástěnný měsíční kalendář má velikost A3 je natištěn v lesku na papír s vysokou gramáží, takže na zdi působí jako elegantní dekorace. Posíláme ho našim podporovatelům za dar 450,- Kč a více.
  • skvělé týdenní diáře velikosti A5 v koženkových deskách dáváme všem našim dárcům, kteří nám přispějí 650,- Kč a více.

Na diáře nesmíme zapomenout a věříme, že ani vy jste na ně nezapomněli. Jak předloňský, tak loňský zájem o diáře nás mile překvapil a věříme, že potvrdil, že jsme diář vymysleli opravdu dobře. Proto na něm stále nic neměníme. Jen rok. Takže nadále platí, že diář o velikosti A5 je v krásných koženkových deskách v Dogpointí modré. Uvnitř je vždy na jedné straně týdenní kalendárium, na druhé pak prostor pro poznámky. A každá kreativní duše určitě ocení i sadu samolepek na doplnění diářových zápisků.

Každý váš finanční příspěvek je pro nás nesmírně důležitý. S vaší podporou se snažíme, aby všechny psí cesty z lesa do nového domova byly co nejpříjemnější. Jejich délku nejde vždy úplně ovlivnit, na toho pravého pána je prostě třeba si počkat. Ale rozhodně se díky vaší pomoci, můžeme postarat o to, aby měl každý pes na své cestě za novým domovem co nejlepší průvodce a pořádné zázemí, ze kterého bude na svou cestu vyrážet plný sil.

 

Náhled do stolního kalendáře:

bojar brew tonda

Když budete chtít přispět vyšší částku a budete si za to chtít vybrat více odměn (protože je použijete třeba jako vánoční dárek), pošlete částku klidně najednou a jen nám do poznámky napište, co z našich dárků byste si přáli. To je pro nás to nejmenší, splnit vám takové přání.

Pokud chcete poslat kterýkoli z dárků do zahraničí, kontaktujte nás prosím na info@dog-point.cz, ať si upřesníme všechny detaily.

Časový odhad:

Stolní kalendáře už máme a můžeme vám je začít posílat nebo si je můžete vyzvednout u nás v útulku.

Nástěnné kalendáře očekáváme koncem října/začátkem listopadu

Diáře budou dostupné během října

Získat je bude možné také v kamenných provozovnách našich partnerů, kteří budou na místě mít kasičky na vaše příspěvky. Kde to všude bude, ještě upřesníme.

PARTNEŘI KALENDÁŘŮ

Sponzoři tisku

Dental Zone Clinic /FB/IG   WELOVEDGOS.CZ /FB/IG  Realitní fond Praha /FB/IG

Farma Natura /FB/IG  Rojaplast /FB/IG Látky ZET /FB/IG  Advokacie Praha /FB/IG

Fotograf kalendáře:

Karolína Kopcová /WEB/FB/IG

Ilustrátor kalendáře

Maria Steiner /WEB/FB/IG

Další novinky

Odebrané argentinské dogy - smrad, špína a boj o jídlo

2021-08-09 12:25:50

Před nedávnem jsme vás informovali o odebrání psů z nezvládnutého chovu československých vlčáků. Teď tu máme nezvládnutý chov argentinských dog. Na těchto příkladech je krásně vidět, že nezvládnutý chov může vypadat pokaždé dost jinak. Narozdíl od vlčáků byly argentinské dogy už na první pohled ve vyloženě špatném stavu.

číst dál

Den otevřených dveří 2021

2021-08-08 15:04:46

Těšíme se na vás v útulku v neděli, 19.září!

číst dál
Zavřít