Slintáty: Charitativní kalendář 2023

Tradiční charitativní kalendáře a diáře na rok 2023 jsou tady! Opět je připravujeme pro všechny, kdo podporují náš útulek.

Charitativní kalendáře a diáře pro rok 2023

Kdo je vyhlížíte, už nemusíte. Kdo jste na ně zapomněli, tak vám je připomínáme. Dogpointí kalendáře a diáře už jsou ve výrobě a do pár týdnů (dobře, diáře až v listopadu) můžou být na cestě k vám. Posíláme je tak jako každý rok jako dárek všem, kdo nám finančně přispějí na provoz útulku.

Psí moudrost chlupy přenáší

Letos jsou plné psovité moudrosti, která je velmi podobná té lidové. Přísloví, (v)rčení, slintáty – v psím světě jich je nespočet a některá sedí vyloženě jak miska na psí čumák. Schválně jestli poznáte, jaké je jejich znění v lidském světě.

👉Kalendáře a diáře už znám a chci je i letos získat (jako poděkování za dar)👈

kalendar_nastenny_2023_vystrizek nastenny_nahled_1 nastenny_nahled_2 nastenny_nahled_3

kalendar_stolni_2023_vystrizek stolni_nahled_1 stolni_nahled_2

Bez vaší pomoci by nebyla ani pomoc pro psy 

A proč jsou pro nás vaše příspěvky tak důležité, že za ně posíláme kalendáře a diáře jako poděkování? Protože bez vás bychom nikdy nemohli dělat to, co děláme:

  • ročně pomůžeme cca 200 psům začít nový život,
  • zajistíme jim vše, co potřebují – od krmení přes veterinární péči po resocializaci a výcvik,
  • dokážeme držet vysokou úroveň naší péče – pravidelnými vycházkami počínaje a krásným prostředím v útulku konče,
  • nemusíme se moc rozmýšlet, když přijde volání o pomoc, a můžeme okamžitě rozjet i velkou záchrannou akci na pomoc psům z nevhodných podmínek, množíren, apod.

I to, co se může zdát jako drobný příspěvek, má pro nás obrovskou cenu. Protože stačí pár drobných příspěvků a najednou má některý z našich psů zaplacené krmení na několik měsíců. A my máme lehčí spaní, protože víme, že na pomoc psům nejsme sami.

Vaše podpora je pro nás hnací motor na cestě za lepším světem pro opuštěné psy.

Kvalita na prvním místě – v útulku i v kalendářích

Kdo nás zná, ví, že na kvalitě kalendářů a diářů si zakládáme. Od focení po zpracování – všechno se snažíme mít co nejlepší. Chceme, aby vám kalendáře dělaly radost a parádu opravdu celý rok. Aby vám tuto praktickou ozdobu stolu nebo zdi mohly závidět všechny návštěvy.
Kdo nás ještě nezná, tomu to rádi povíme:

  • stolní týdenní kalendář ve velikosti A5 je natištěný na křídovém papíře, takže krásně drží a na stole vypadá dobře po celý rok. Posíláme ho jako poděkování za dar 350,- Kč a více.
  • nástěnný měsíční kalendář má velikost A3 je natištěn v lesku na papír s vysokou gramáží, takže na zdi působí jako elegantní dekorace. Posíláme ho našim podporovatelům za dar 450,- Kč a více.

A nesmíme zapomenout na diáře. Letos je to potřetí, co vám je nabízíme. A věříme, že z nich budete stále stejně nadšení.

Vydrží celoroční intenzivní používání, mají praktické týdenní uspořádání s prostorem na poznámky, zvnějšku mají minimalistický a reprezentativní design a uvnitř jsou plné drobných roztomilostí, jako jsou samolepky a “pohyblivá” psí animace v rozích stránek.
Našim dárcům je posíláme za dar ve výši 650,- Kč a více.

diar

Když budete chtít přispět vyšší částku a budete si za to chtít vybrat více odměn (protože je použijete třeba jako vánoční dárek), pošlete částku klidně najednou a jen nám do poznámky napište, co z našich dárků byste si přáli. To je pro nás to nejmenší, splnit vám takové přání.

Pokud chcete poslat kterýkoli z dárků do zahraničí, kontaktujte nás prosím na info@dog-point.cz, ať si upřesníme všechny detaily.

Stolní i nástěnné kalendář vám začneme rozesílat v období září/říjen 2022.

Diáře budou dostupné během listopadu.

👉Kalendáře a diáře už znám a chci je i letos získat (jako poděkování za dar)👈

Místa, kde seženete naše kalendáře také

 

PARTNEŘI KALENDÁŘŮ

Fotograf kalendáře:
KÁJA FOTO/FB/IG

kaja foto
Sponzoři tisku

DENTAL ZONE CLINIC/FB/IG

dental_zone_clinic_logo
e-zet-logo
LÁTKY E-ZET/FB/IG
rojaplast
ROJAPLAST/FB/IG
dc4u
printerra
PRINTERRA/FB/IG

NUČICKÁ SMEČKA/FB/IG

ns

AP logo finalvet-plus_standard-horiz(1)

 

 

 

 

 

Další novinky

Den otevřených dveří 2022

2022-08-20 13:13:22

Prohlídka a představení práce útulku, program pro dospělé i děti.

číst dál

Horké dny: Riziko přehřátí u psa

2022-06-20 16:00:27

Horko a rizika s ním spojená - strašák nejen lidí, ale i zvířat.

číst dál
Zavřít