Vánoce v útulku

Náš milý Ježíšku, i naši pejsci mají svá vánoční přání. A když to nebude nový domov a milující páníčci, budou moc rádi za jakékoli dárečky. Díky tomu se jim bude čekat zas o trochu lépe.

Srdečně všechny zveme na Vánoční sešlost v útulku.

A protože nám v útulku roste nefalšovaný vánoční stromeček, náležitě ho ozdobíme. To aby Ježíšek, co půjde okolo, mohl našim pejskům něco krásného a dobrého naježit. V neděli 20. prosince mezi 10:00-15:00 budou brány útulku otevřené, purpura provoní široko daleko a v hrníčcích bude čekat teplý čaj na zahřátí. Najdete nás zde.

Co by si pejskové přáli pod stromeček?

  • čipy
  • odčervovací tablety/pasty
  • savé podložky pod štěňata a nemocné psy
  • kuchyňské papírové utěrky
  • kancelářský papír
  • papírové obálky vel. A4
  • poštovní dopisní známky na posílání dopisů s certifikáty 🙂

(Pejskové mají momentálně dostatek dek, hraček a pamlsků, nestíhajé spotřebovávat:)

Někteří pejskové by si přáli i penízky, nejsou ještě rozhodnutí, co za dáreček by chtěli. Za to si ale pro vás připravili darovací certifikáty, abyste věděli, za co by penízky utratili a vy měli něco hezkého na památku. Pejskové budou mít u stromečku připravenou kasičku a za váš příspěvek vám dají některý z těchto krásných certifikátů.

Naše útulkové myšilovky Hubert a Šiška tajně doufají, že by se Ježíšek spletl a nadělil pod stromeček i nějaké kapsičky a konzervy pro ně 🙂

pozn. možno vzít s sebou vlastní pejsky, nezapomeňte holiny, máme Vánoce na blátě 🙂

Další novinky

Problematické sousedství: Desítky československých vlčáků v Tatobitech

2021-06-26 12:19:32

Před pár týdny jsme na základě žádosti přijali do péče fenu československého vlčáka. Byla jedním ze psů z velké smečky psů, která v okolí Tatobit způsobovala problémy dlouhá léta. Až teď se věci daly do pohybu. Tady je náš pohled na celou věc:

číst dál

Den otevřených dveří 2021

2021-06-08 15:04:46

Těšíme se na vás v útulku v neděli, 19.září!

číst dál
Zavřít