Vánoce v útulku V.

Ježíšek se chystá za pejsky do útulku 22.12.2019. A co vy? :)

Vánoce se blíží. I naši pejskové se na ně těší. Přijďte je oslavit s nimi. 22. 12. 2019 od 10:00 do 15:00 do útulku na adresu Lhotky 60, Malotice.

Předposlední den před Vánoci pro pejsky v útulku ozdobíme stromeček, vezmeme je na pořádnou procházku (snad) zasněženým lesem a na závěr si dáme něco dobrého na zahřátí při rozbalování dárků.

Přijde i psí Ježíšek?

Jasně, rozbalování dárků pod stromečkem nebude chybět. Na světě je ale tolik pejsků, že to Ježíšek sám nezvládne. Pomůžete Ježíškovi? Dárek od vás udělá pejskům a celému útulku pod stromečkem ještě větší radost.

V dopisech Ježíškovi se objevilo:

  • poštovní obálky C4 a větší (velikost vhodná pro rozměr A4, A4+)
  • ovesné vločky a rýže jako příloha ke krmné dávce
  • pytle na odpad (ideálně velké + pevné, 120l a více)
  • doplňky k úklidu: kuchyňské papírové utěrky, bezchlorová dezinfekce (sanytol ve spreji), houbičky na nádobí
  • savé podložky pod psy
  • kancelářský papír, široké izolepy, černé popisovače
  • koště silniční
  • hrábě na listí
  • dezinfekční mýdlo protex, dezinfekce na ruce
  • suchý šampon ve spreji

Nenoste prosím plyšáky, piškoty, deky, ručník a jiné textilie. Děkujeme!

Pokud donesete granule, obojky, vodítka, atp. rozdělíme se o tyto věci s jinými útulky, protože aktuálně tyto věci nevyužijeme.

Program

Celý den bude probíhat ve volném stylu. To znamená, že můžete přijít kdykoli během dne, vzít třeba nějakého pejska na procházku (pozor, venčení omezeno!), nebo jen tak poklábosit. Ke klábosení připravíme i teplý čaj na zahřátí. Na místě bude (jako již tradičně) fotit Irena Vanišová photographer.  V tento den bude možná i přímo adopce dospělého pejska (štěňata před Vánoci do adopce nevydáváme).

Dárky pro vaše blízké na poslední chvíli

Chybí vám nějaký dárek pro vaše blízké? Zachráníte to u nás. Na vánočním setkání budeme mít některé věci z našeho charitativní zboží. Rozhodně nebudou chybět kalendáře, diáře, darovací certifikáty a hračky pro psy. Jejich koupí potěšíte nejen své blízké, ale i nás a naše svěřence.

Na místě bude zároveň i “garážová výprodej” – spousty krásných věcí od sponzorů, které u nás v útulku nevyužijeme, ale je velká škoda, aby se na ně prášilo. Za pár kaček tak můžete mít k Vánocům spousty hraček nebo vybavení pro vašeho pejska..

Vaše domácí pejsky nechte prosím raději doma, po zkušenosti z předešlých let jim Vánoční frmol na omezeném prostoru útulku nesvědčí.

Přidejte se k naší facebookové události a dejte nám tak vědět, že se zúčastníte.

Další novinky

Život očima psů: Charitativní kalendář 2020

2019-10-17 07:11:24

Určitě si občas říkáte … co si asi myslí. Co se mu asi honí v hlavě? O čem mluvíme? V našem charitativním kalendáři jsme těmto záhadám přišli na kloub.

číst dál

Separační úzkost u psa

2019-07-28 10:43:44

Je separační úzkost postrach psů a majitelů, nebo jen označení problému, které vám pomůže lépe najít řešení?

číst dál
Zavřít