Vánoce v útulku V.

Ježíšek se chystá za pejsky do útulku 22.12.2019. A co vy? :)

Vánoce se blíží. I naši pejskové se na ně těší. Přijďte je oslavit s nimi. 22. 12. 2019 od 10:00 do 15:00 do útulku na adresu Lhotky 60, Malotice.

Předposlední den před Vánoci pro pejsky v útulku ozdobíme stromeček, vezmeme je na pořádnou procházku (snad) zasněženým lesem a na závěr si dáme něco dobrého na zahřátí při rozbalování dárků.

Přijde i psí Ježíšek?

Ježíšek k nám letos do útulku chodil průběžně od první adventní neděle a velmi dobře si přečetl náš seznam a zazásobil nás! Pokud tedy budete chtít, nemusíte nosit vůbec nic ale můžete nás podpořit příspěvkem do kasičky nebo nákupem některé z našich věcí na stánku a my tento výtěžek použijeme na veterinární výdaje a péči o pejsky.

Rozbalování dárků pod stromečkem ale určitě nebude chybět. Na světě je ale tolik pejsků, že to Ježíšek sám nezvládne. Pomůžete Ježíškovi? Dárek od vás udělá pejskům a celému útulku pod stromečkem ještě větší radost.

V dopisech Ježíškovi se objevilo:

 • pytle na odpad (ideálně velké + pevné, 120l a více)
 • rýže (jakákoli, používáme jako přílohu ke krmné dávce nebo při dietě)
 • doplňky k úklidu: kuchyňské papírové utěrky, bezchlorová dezinfekce (sanytol ve spreji)
 • doplňky pro krásný útulek: hnojivo na trávník, na rostliny, travní semeno, urychlovač kompostu 🙂
 • doplňky pro brigádníky a návštěvy: kafe, toaleťák, pracovní rukavice různých velikostí (pevné, i zahradní)
 • savé podložky pod psy
 • koště silniční
 • smetáček a lopatka
 • dřevěné nebo kůrové brikety (ne uhelné)
 • samolepící bílé etikety A4
 • dezinfekční mýdlo protex, dezinfekce na ruce
 • suchý šampon ve spreji
 • rozložitelné pytlíky na bobky (např. Beco Bags)
 • prací prášek, aviváž (jo, občas pereme psí věci 🙂

Nenoste prosím plyšáky, piškoty, deky, ručník a jiné textilie. Děkujeme!

Pokud donesete granule, obojky, vodítka, atp. rozdělíme se o tyto věci s jinými útulky, protože aktuálně tyto věci nevyužijeme.

Program

Celý den bude probíhat ve volném stylu. To znamená, že můžete přijít kdykoli během dne, vzít třeba nějakého pejska na procházku (pozor, venčení omezeno!), nebo jen tak poklábosit. Ke klábosení připravíme i teplý čaj na zahřátí. Na místě bude (jako již tradičně) fotit Irena Vanišová photographer.  V tento den bude možná i přímo adopce dospělého pejska (štěňata před Vánoci do adopce nevydáváme).

Dárky pro vaše blízké na poslední chvíli

Chybí vám nějaký dárek pro vaše blízké? Zachráníte to u nás. Na vánočním setkání budeme mít některé věci z našeho charitativní zboží. Rozhodně nebudou chybět kalendáře, diáře, darovací certifikáty a hračky pro psy. Jejich koupí potěšíte nejen své blízké, ale i nás a naše svěřence.

Na místě bude zároveň i “garážová výprodej” – spousty krásných věcí od sponzorů, které u nás v útulku nevyužijeme, ale je velká škoda, aby se na ně prášilo. Za pár kaček tak můžete mít k Vánocům spousty hraček nebo vybavení pro vašeho pejska..

Vaše domácí pejsky nechte prosím raději doma, po zkušenosti z předešlých let jim Vánoční frmol na omezeném prostoru útulku nesvědčí.

Přidejte se k naší facebookové události a dejte nám tak vědět, že se zúčastníte.

Další novinky

Čipování psů

2020-01-11 17:58:02

Jak na čipy a jejich registraci?

číst dál

Život očima psů: Charitativní kalendář 2020

2019-10-17 07:11:24

Určitě si občas říkáte … co si asi myslí. Co se mu asi honí v hlavě? O čem mluvíme? V našem charitativním kalendáři jsme těmto záhadám přišli na kloub.

číst dál
Zavřít