Vánoce v útulku VI.

Přijďte si užít Vánoční pohodu za pejskama v útulku.

Letos oslavíme spolu s vámi už šesté Vánoce v útulku! Přijďte je oslavit s námi. 20. 12. 2020od 10:00 do 15:00 do útulku na adresu Lhotky 60, Malotice.

Pár dní před Vánoci pro pejsky v útulku ozdobíme stromeček, provedeme vás útulkem a na závěr si dáme něco dobrého na zahřátí při rozbalování dárků.

Přijde i psí Ježíšek?

Během roku jste nám průběžně nosili věci pro pejsky a v mnoha věcech jste nás perfektně zazásobili! Pokud tedy budete chtít, nemusíte nosit vůbec nic ale můžete nás podpořit příspěvkem do kasičky nebo nákupem některé z našich věcí na stánku a my tento výtěžek použijeme na veterinární výdaje a péči o pejsky.

Rozbalování dárků pod stromečkem ale určitě nebude chybět. Na světě je ale tolik pejsků, že to Ježíšek sám nezvládne. Pomůžete Ježíškovi? Dárek od vás udělá pejskům a celému útulku pod stromečkem ještě větší radost.

V dopisech Ježíškovi se objevilo:

Pod stromeček by se pejskům v útulku hodilo:

  • dřevitá vlna do psích bud
  • bezchlórova dezinfekce (Savo, Sanytol –  v lahvích i ve spreji)
  • kuchyňské papírové utěrky k úklidu
  • pamlsky v podobě sušeného masa
  • Můžete pejskům objednat poukaz na maso u jejich oblíbeného dodavatele. Až se uvolní místo v mrazáku, mohou si pejsci za poukazy krmení doobjednat (informace jak na to, dodáme!)
  • dřevěné nebo kůrové brikety (ne uhelné prosím)
  • kdybyste chtěli pomoci zvýšit energii ošetřovatelů budeme rádi za kafe. (A toaleťák pro návštěvníky a brugádníky :D)

Nenoste prosím plyšáky, piškoty, deky, ručník a jiné textilie, těch máme nyní opravdu dostatek. Děkujeme!

Pokud donesete granule, obojky, vodítka, atp. rozdělíme se o tyto věci s jinými útulky, protože aktuálně tyto věci nevyužijeme.

Program

Celý den bude probíhat ve volném stylu. To znamená, že můžete přijít kdykoli během dne. Vzhledem k velké účasti na Vánočních akcích (a aktuálnímu složení psů v útulku) jsme se rozhodli, že během akce nebude možné venčit útulkáče . Ke klábosení připravíme i teplý čaj na zahřátí. Na místě bude (jako již tradičně) fotit Irena Vanišová photographer.  V tento den bude možná i přímo adopce dospělého pejska (štěňata před Vánoci do adopce nevydáváme).

Dárky pro vaše blízké na poslední chvíli

Chybí vám nějaký dárek pro vaše blízké? Zachráníte to u nás. Na vánočním setkání budeme mít některé věci z našeho charitativní zboží. Rozhodně nebudou chybět kalendáře, diáře, darovací certifikáty a hračky pro psy. Jejich koupí potěšíte nejen své blízké, ale i nás a naše svěřence.

Na místě bude zároveň i “garážová výprodej” – spousty krásných věcí od sponzorů, které u nás v útulku nevyužijeme, ale je velká škoda, aby se na ně prášilo. Za pár kaček tak můžete mít k Vánocům spousty hraček nebo vybavení pro vašeho pejska..

Vaše domácí pejsky nechte prosím raději doma, po zkušenosti z předešlých let jim Vánoční frmol na omezeném prostoru útulku nesvědčí.

Přidejte se k naší facebookové události a dejte nám tak vědět, že se zúčastníte.

 

Další novinky

Na skok v útulku: Charitativní kalendář 2021

2020-10-18 12:12:12

Předobjednejte si kalendáře a diáře na rok 2021 a udělejte radost nejen sobě, ale i psům v útulku.

číst dál

5. výročí otevření útulku

2020-06-28 16:20:52

5. výročí otevření útulku a den otevřených dveří je tu!

číst dál
Zavřít