Arin


Arin by měl být spíš "Jarin". Je to takový ťunťa umazlený, vtěrka lísavá, miláček drbací, na záda samou radostí se plácající.

Arin je mladý, rok starý kříženec labradora. Je to pěkný podsaditý pes, který když chce, tak umí vzbudit respekt. Obvykle ale nechce a ukazuje jeho umazlenou stránku. Zpočátku projevuje nedůvěru vrčením, nicméně stačí přesně TŘI piškoty a je váš a chce vás umazlit k smrti. Takže jako hlídač bude fungovat do té doby, než mu něko nabídne  nějakou dobrotu :)
Jedním slovem je to MAZEL. Miluje pohlazení a pozornost. A když si ho zrovna nevšímáte, nacpe vám hlavu do klína, aby se připomněl. Při mazlení sebou pak velmi rád (a často) plácá na záda a nastavuje pupek. Na vodítku vůbec netahá, takže procházky s ním jsou radostné.  Prozatím se snáší se psími kluky, ale myslíme si, že po plné dospělosti se to může trochu změnit (anebo nemusí, vyrůstal od mala se psím kamarádem :)
Byl zvyklý žít u dou se zahradou (ozkoušel si ale i život v bytě). Jeho vztah ke kočkám/drůbeži neznáme, ale u nás se nejeví jako lovec. Je to takový mírný pes, ťunťa a ňoumík, že si myslíme, že může klidně i k mladým aktivním lidem, k rodině, ale i ke starším lidem.
Našel domov v Českém Brodě :)
 

Pohlaví:

Pes

Evidenční číslo:

69017

Datum (rok) narození:

22.4.2016

Velikost:

Velká

Poznámka ke stavu:
dobrý