PODPORA

Bez vás by to nešlo! Chcete pomoci a nevíte, jestli je to ve vašich možnostech? Podívejte se, jakými způsoby je možné náš útulek podpořit. I ta sebemenší pomoc se počítá.

Finanční podpora

Veterinární péče o naše psy je finančně náročná. Váš příspěvek pomůže uhradit výdaje související s ošetřením zranění, očkováním nebo odčervováním nalezených psů.

DMS

Už jste si dnes SMSkovali se psem? Každou DMS, kterou pošlete, přispějete našim pejskům bez koruny 30, 60, 90 nebo 190 Kč.

Charitativní e-shop

Podpořte Dogpoint zakoupením zboží z našeho e-shopu. Veškerý výtěžek z prodeje putuje k opuštěným a týraným psům v našem útulku.

Sbírkové kasičky

Další forma podpory jsou sbírkové kasičky. Sbírky probíhají zcela transparentně v souladu s příslušným povolením a ohlášením na příslušném úřadu dle konání akce.

Dobrovolníci

Nemůžete nás podpořit finančně, ale rádi byste přiložili tlapku k dílu? Pro každého najdeme vhodný způsob zapojení. Díky dobrovolníkům můžeme pomoci více pejskům.

Materiální podpora

Provoz útulku je finančně náročný. Proto uvítáme jakoukoli materiální pomoc, která nám ušetří peníze. Ty můžeme následně investovat do péče o naše pejsky.