Náš tým


Dogpoint (oficiální definice praví, že je obecně prospěšná společnost) spojuje skupina nadšených profesionálů, kteří psům v nouzi rozumějí a dokážou se o ně náležitě postarat. O opuštěné a týrané psy se starají už od roku 2011 a po těchto letech sbírání zkušeností se rozhodli postavit útulek ve Lhotkách u Malotic.

Bc.Michaela Zemánková
ředitelka organizace

říditelka no. Všechno má pod pákou, je motorem celého týmu a ještě se zvládá postarat o rodinu a vlastní psy. Je maximalista a workoholik s vysokými nároky, a tak občas leze ostatním na nervy.

Fascinují ji behaviorální problémy psů, program obohacování prostředí a přirozená strava (BARF).

Kateřina Štěpařová
ošetřovatel

Katka je nejen ošetřovatelkou, ale věnuje se psy sportovní kynologii. Je to zkušená výcvikářka, která je otevřená všem metodám výcviku, nejvíce se zaměřuje na poslušnost a přípravu psů na zkoušky. V útulku působí od roku 2020. Sama je majitelkou pěti psů.

Jan Jurák
vedoucí útulku, ošetřovatel

Honza zajišťuje v Dogpointu všechno kolem psů a areálu útulku.  Jeho úkolem je zajišťovat a hlídat, aby útulek a péče o psy, zůstavali na nejvyšší možné úrovni. Zajišťuje také nonstop pohotovost odchytu. Zároveň je mozkem technického zázemí útulku.

Kateřina Füllsacková
ošetřovatel

Káťa je zkušenou ošetřovatelkou a u nás v útulku je od roku 2020.  Aktuálně je zároveň studentkou zootechniky a kynologie. Aktuálně se dále vzdělává a orientuje se i ve výživě psů. Věnuje se canicrossu a doma má fenku německého ovčáka a křížence se kterými tráví většinu svého času.

Kateřina Dlouhá
Ošetřovatel

Káča působí u nás v útulku od roku 2016. Jejími oblíbenci jsou psi z řady bull plemen a obvykle si jako první všimne počínajících neduhů u psů. Má zkušenosti s problémovými psy.

Karolína Kopcová
ošetřovatel

Kája je nejen psí ošetřovatelka ale i fotografka a v útulku působí od roku 2020. Je majitelkou dvou psů – beauceronky a belgického ovčáka tervueren. Ve volném čase se věnuje především profesionálnímu focení psů. Většinu současných fotek našich útulkáčů má na svědomí právě Kája.

Vojta Polák
ošetřovatel

Vojta do útulku poprvé přišel jako student na praxi. O rok později, na jaře 2022, se k nám zcela dobrovolně vrátil na pozici ošetřovatele. Pokud zrovna není u nás, tak to buď najdete ve škole, kde studuje obor kynologie, nebo v nemocnici, kde se svými psy působí jako canisterapeut. Ve volném čase se se svými psy věnuje výcviku poslušnosti, sportovky a pasení.

Ing. Alena Balcarová
dobrovolník, správce charitativního e-shopu

Alča nejen že umí skvěle cvičit psy, ale ještě Vám perfektně zabalí objednávky a vůbec se o Vás celkově postará v případě, že se rozhodnete Dogpoint podpořit nákupem v charitativním obchůdku.

Ing. Kristýna Oliberiusová
účetní

Kristýna je precizní a pečlivá účetní. Stará se o to, aby všechno do posledního haléře účetně sedělo. Taky jí můžete potkávat na našem stánku na letních festivalech. Má útulkovou fenku Pinkie.

MVDr. Vladimíra Hrňová
veterinární konzultant

Vlaďka pro Dogpoint poskytuje veterinární poradenství, konzultuje jednotlivé případy a hýří odbornými radami. Zajímá se především o oblast fyzioterapie malých zvířat a interní medicíny.

Martin Hauge
člen a IT konzultant

Martin je nepostradatelý webmaster a IT konzultant. Rád je i aktivní přímo u psů na útulku, hlavně když si může pokecat s jinýma ženskýma než je naše ředitelka, která ho otravuje kvůli každé blbině. Je z celého týmu nejstarší a tak má obvykle ve všem pravdu.

Irena Vanišová
výrobce přetahovadel v obchůdku, focení na akcích

Irča se k týmu přidala v roce 2011 při hledání dobrovolníků prostřednictvím výzvy na facebooku. A různě vypomáhá dodnes, neúnavně plní náš charitativní obchůdek přetahovadly všech barev a druhů nebo zachraňuje ředitelku při některých analytických úkolech. Ráda stojí v pozadí a zaznamenává fotografickým okem atmosféru našich akcí pro veřejnost nebo dokumentuje veterinární ošetření psích obyvatel útulku.