O NÁS

Dogpoint o. p. s. pomáhá opuštěným a týraným pejskům nejen nacházet domov, ale také je na tento "nový" život připravit. Útulek těmto psům poskytne dočasný azyl, zahrne je svou péčí a pomůže jim s resocializací a přípravou na začlenění do nových rodin.

Kdo a co je Dogpoint

Dogpoint (oficiální definice praví, že je obecně prospěšná společnost) spojuje skupina nadšených profesionálů, kteří psům v nouzi rozumějí a dokážou se o ně náležitě postarat. O opuštěné a týrané psy se starají už od roku 2011 a po těchto letech sbírání zkušeností se rozhodli postavit útulek ve Lhotkách u Malotic.

Náš tým

Všichni jsme nadšení milovníci psů. Zajímají nás novinky v oblasti chovu, výcviku, výživy i celkové péči o psy. A to hlavně proto, aby se všichni naši dočasní svěřenci v útulku měli příjemně do doby, než najdou své domovy.

Postavili jsme útulek

Je to tak. Po letech provozování útulku na bázi domácích depozit udělal Dogpoint krok k dospělosti. Od začátku roku stavíme spolu s vámi a hlavně díky vaší pomoci opravdové zázemí s krásným výběhem v blízkosti lesa. Nemůžeme se dočkat brzké kolaudace.

Napsali o nás

Ví se o nás, a to je moc dobře. Tuhle jsme byli v České televizi, nedávno o nás napsali v Lidovkách. Nestíháte-li nás sledovat napříč médii, všechno jsme to scukli právě sem.

Šťastné konce

Snažíme se být novým majitelům našich svěřenců v začátcích oporou. Proto nás těší všechny zprávy a fotky, které nám se svými miláčky nadále zasílají. Podívejte se sami.

Dokumenty

Adopční smlouvu, dotazník pro zájemce o adopci pejska, letáčky, plakáty, darovací smlouvy, výroční zprávy a zprávy o hospodaření, to vše si můžete stáhnout a prostudovat.