NAŠI PSI

Čtyři nohy a hromada chlupů - co je to? Určitě někdo z našich psích svěřenců, který se dostal k nám do útulku. U některých teprve řešíme bolístky na těle a duši, jiní už netrpělivě vyhlíží svůj domov, někteří našli trvalý domov u nás a samozřejmě i ti, kteří už své nové páníčky mají. Ty všechny tady najdete.

Psi k adopci

Hledáte parťáka do nepohody? V našem útulku jich hned několik najdete. Od štěňátek až po dospělé psy, o které se jejich majitelé nemohli dále starat. A když si je osvojíte a věnujete jim svou lásku a pozornost, několikanásobně vám to vrátí. Je to skvělý pocit.

Virtuální adopce

Milujete psy, ale nemáte dostatek času nebo je vaše ratolost alergická? Dobrý pocit můžete mít i z virtuální adopce. Tihle pejsci jsou totiž dlouhodobě nemocní nebo problémoví a hůře se jim hledá nový domov. A za tuhle pomoc vám budou také neskonale vdečni.

V léčení / v karanténě

Ne každý pejsek má to štěstí, že se k nám dostane zdravý. Někteří se třeba jen poraní při hraní na zahradě. Protože si zakládáme na tom, že pejsky novým majitelům předáváme v plné kondici, musíme se o ně nejdříve řádně postarat. Mějte trpělivost, on tu na vás počká.

Našli domov

Tyhle šťastné konce máme ze všeho nejraději. Naši pejsci si našli nové parťáky a odteď už jsou se svými pány nerozlučné dvojky. Podívejte se a přesvěčte se o tom, že nejen roztomilá štěňátka mají šanci najít nový spokojený domov v dobrých rukách.

Opustili nás

Po odchodu z útulku k novým pánům pro nás psí příběhy nekončí. Udržujeme kontakt s adoptivními rodiči všech pejsků, kteří prošli naší péčí. A proto se často dovídáme i ty smutné příběhy, kdy se pejsci ztratí, srazí je auto nebo jim prostě doklepe srdíčko.

Dotazník pro zájemce o osvojení

Vybrali jste si z našeho útulkuho toho pravého pejska a chcete se stát jeho páníčkem? Máme radost a chtěli bychom se o vás něco malo dozvědět, protože svým pejskům vybíráme nové majitele pečlivě. A proto vás prosíme o vyplnění dotazníku.