Merry Bojim Bojim


Merry je skoro roční fenečka, kříženec pravděpodobně pinče, čivavy a možná i jezevčíka, či něčeho jiného s krátkýma nožkama. Je to velmi malá fenečka (4kg), která vzhledem ke svému věku již více neporoste. Jako jediná ze všech sourozenců má jedno oko dvojbarevné.

Merry nebyla zvyklá příliš na lidský kontakt, či jiné věci nutné k řádné socializaci. Žila se svými sourozenci venku a schovávali se ve stodole. Nových věcí a podnětů se kvůli dosavadnímu životu stále bojí, ale pomalu se vše učí. Je zpočátku nedůvěřivá, po otrkání se je to "mamánek". Ráda si hraje s hračkami (ideálně i mnohonásobně většími, než je ona sama). Velmi dobře vychází i s kočkou a s dětmi.Některé podněty ve venkovním prostředí jako určité zvuky, cizí lidé a psi, jsou pro ni zatím spíše důvodem ke strachu, ačkoli statečně odpochoduje celou procházku. Je velmi zvědavá - zvědavost je u ní silnější než strach, což je při učení výhoda.

Má již částečně hygienické návyky. S ostatními psy, po seznámení, vychází velmi dobře - v novém domově by pro ni byl ideální vyrovnaný psí parťák nebo parťačka. Bude vhodná i do bytu, ideálně pak k majiteli, který bude připraven, že vše, co se nestihla naučit jako štěně, bude muset postupně (s trpělivostí páníčka) dohánět.

Merry je nyní již načipovaná, momentálně ji čeká ještě kastrace a očkování. Do nové rodiny bude vydána až po kompletní rekonvalescenci.

Merry našla domov v Praze.

Pohlaví:

Fena

Evidenční číslo:

16014

Datum (rok) narození:

6/2013

Velikost:

Malá