Výcvik psů

AKTUALIZACE: MOŽNOST VÝCVIKU JE NYNÍ Z PERSONÁLNÍCH DŮVODŮ POZASTVENA. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Vychovat správně psa, to není jen tak. Nemluví stejným jazykem, nemohou nám sdělit své potřeby a touhy a už vůbec ne nesouhlas. My jejich řečí sice také nemluvíme, ale psí povahy poznáváme už pěkných pár let a víme, jak na ně. Poradíme vám s resocializací týraných a opuštěných pejsků, i s výchovou štěňátek.

Pomůžeme vám společnými silami překonat pejskovy strachy, dřívější frustrace i neučeného neduhy. Nikdy není pozdě se s námi poradit. A pokud si adoptujete pejska z našeho útulku, budeme vám k dispozici od začátku: sdělíme vám pejskovu minulost, poradíme, jak se s ní vyrovnat, a jak pejskovi vynahradit případné dřívější strádání.

Kdy?

Můžeme si domluvit individuální hodinu spolu s vámi a vaším psím kamarádem, nebo se přidejte k lekci v menší skupince. Datum a čas lekcí se snažíme přizpůsobit Vašim potřebám a možnostem.

Kde?

Výcvik probíhá na vhodném místě blízko našeho útulku, nebo v dojezdové vzdálenosti k Praze. Snažíme se o výcvik psa v „běžném provozu“, tzn. v různých prostředích s rušivými vlivy. Pes se stane ovladatelným i při složitějších situacích, které mimo cvičiště nastávají.

Co s sebou?

Kromě pejska a dobré nálady nezapoměňte na:

  • pevný obojek
  • pevné vodítko (ne flexi) a dlouhé vodítko (stopovačku – 10metrovou šňůru)
  • pejskovu oblíbenou hračku/hračky
  • oblíbené dobroty

Jaký výcvik?

Kromě základní poslušnosti (přivolání, sedni, lehni, zůstaň, k noze) se věnujeme i speciálnímu výcviku. Zaměřujeme se na základy stopování a vyhledávání předmětů i na správnou práci psa při provádění obrany. Poradíme si i s agresivním chováním, nežádoucím lovením či destruktivním chováním.

Kolik stojí jedna hodina?

Začínáme na 200 Kč za lekci. Cena se zvyšuje podle náročnosti, druhu výcviku a další dohody.

Zavřít