Kulda

k adopci, 6 let
Kulda je vše v jednom - od mazlivého panikáře po drzého dacana.
Mám zájem o adopci

Kuldovi je asi pět let, vypadá náhodou na křížence polského ogara (nebo ridgebacka s ovčákem, ale může to být kříženec čehokoli). Za těch pět let života ale ještě nezjistil, že je pes, natož velký pes. Je to takové bezbranné miminko v psím těle, které zoufale hledá svou životní oporu a ochránce. Spousty věcí se leká, spousta věcí ho děsí – pokud s ním ale jde vyrovnaný člověk, tak je to přesně to první, kam se běží schovat. Je to dáno i tím, že toho v životě moc nepoznal a teprve poznává svět. Když si k němu sednete, je na vás většinu času nalepený “tělo na tělo”, je to taková jeho jistota. Kulda nebude typ psa, se kterým budete moc skládat zkoušky z výkonu, ale bude to ten typ psa, který když ve vás bude mít oporu, bude vaším věrným parťákem, neustále po boku. Má ale i své mouchy!

Aktualizace Kuldova popisu.:
Za ten rok, co  u nás Kulda bydlí, se začal mnohem více projevovat. Miminko je to stále, jen se dokáže vztekat. Je velmi přátelský, takový vítací typ. Problém nastane, je-li ve stresu nebo pod tlakem. V některých situacích je, vlivem přeskokového chování, schopen člověka pokousat. Nerad se nechává ošetřovat nebo nějak omezovat. Z těchto důvodů nemůžeme Kuldu dopručit k dětem, jiným zvířatům a podobně.

Jistotu a lásku potřebuje stále navíc by si přál  schopného majitele, který si s ním v případě potřeby poradí a nezalekne se jeho ne zas tak drobných problémů.

Pohlaví:
pes
Evidenční číslo:
169018
Datum (rok) narození:
1.6.2014
Velikost:
Střední
Poznámka ke stavu

chybějící kus ucha, kastrovaný

Fotogalerie

Alwin McCalley

Křehký aristokrat a chrtí nátura zároveň.

Baron

Veselý hopkavý staříček.

Pepíno

Mladý, milý, s velkým ALE....

Bart

Teriér každým coulem.

Zavřít