Berry


Půlroční štěňátko se zanedbanou socializací.

Pes

Možnost venčení

Vhodný k dětem

Střední plemeno

Vhodný domů

Berry je půlroční štěně, křížence středních/větších plemen. V dospělosti očekáváme velikost kolem 20-25 kg.

Aktuálně nic nezná a ze všeho je prvotně dost vystrašený a strach projevoval kousáním. Když si na vás zvykne, rozjede se jako malý čertík, který všude hopsá.

Obvykle štěňata v tomto věku znají spoustu věcí, Berry je ale nezná a teprve poznává svět. Potřebuje majitele, který bude počítat s tím, že si domů bere štěně, které nic nezná a které je potřeba nejdřív usměrnit a využít jeho energii k lepším věcem. V útulku se zatím naučil, že existují různí lidé, vodítko, režim, kdy se chodí ven a kdy se má odpočívat. Je to ale pejsek, který je stále ještě ve věku, kdy vstřebává hromadu nových informací a rychle se učí. Berry jako jediný ze vše sourozenců špatně nese pobyt v útulku a potřeboval by se nedělit o pozornost s dalšími dvaceti psy - má tendence si okousávat ocas! Tento problém nyní řešíme po zdravotní stránce.

Je potřeba počítat s tím, že prozatím nezvládá hygienu, nikdy ho nikdo nenaučil žít v bytě a některé nejistoty si možná ponese i do dalšího života. Vyrovnaný psí kamrád by mu mohl být oporou.

Evidenční číslo:

46024

Datum (rok) narození:

27.12.2023

Poznámka ke stavu:

zkrácený ocas ze zdravotních důvodů