Cesta z lesa: Charitativní kalendář 2022

Kalendáře, co vám ukážou cestu z lesa...
EDIT: KALENDÁŘE UŽ NEJSOU K DISPOZICI, ODEŠLEME POUZE TY, KTERÉ EVIDUJEME DO 10.12.2021 DO 23:00. K DISPOZICI JSOU UŽ JEN DIÁŘE.Zbylých několik kusů najdete ještě na eshopu WELOBEDOGS do vyprodání: https://www.welovedogs.cz/cs/pro-psy/doplnkyTradiční charitativní kalendáře a diáře na rok 2022 jsou tady! Opět je připravujeme pro všechny, kdo podporují náš útulek.Letos vám v nich chceme ukázat, co absolvovali všichni naši svěřenci při hledání nového domova - cestu z lesa. Tu obraznou i doslovnou.Náš útulek sídlí uprostřed lesů. To asi víte, pokud jste u nás už byli, nebo nás nějakou dobu sledujete na sociálních sítích. A tak než se naši psí svěřenci dostanou do svého nového domova, vždycky musí cestu z lesa absolvovat. I samotné hledání nového domova, místa, kam bude pes navždy patřit po tom, co o svůj původní domov přišel (pokud ho kdy měl) je takovou cestou z lesa.Už jsme za dobu našeho působení těch psích cest z lesa viděli stovky, a proto je chceme přiblížit i vám. Každá z psích cest je totiž jiná. Zatímco jedna je krátká a umetená - to když pes odchází do nového domova dřív, než se vůbec dostane do svého útulkového kotce. Jiná je dlouhá, náročná, plná zákrutů a slepých uliček. Každý pes však po sobě zanechává nesmazatelnou stopu. A na závěr ty pohledy z nových domovů - každý z nich nás zahřeje u srdce.Na týdenních stolních kalendářích najdete zachycené příběhy psů, kteří se v posledních pár letech vydali v Dogpointu na cestu z lesa. V měsíčních nástěnných kalendářích jsou pozdravy od těch, kteří svůj domov šťastně nalezli.Kalendáře a diáře, jak už je to u nás také zvykem, posíláme jako poděkování všem, kdo nám přispívají na chod útulku a pomáhají tak opuštěným psům se na tyto cesty z lesa do nového domova vydat.Kalendáře a diáře už znám a chci je i letos získat (jako poděkování za dar)O tom, že si u našich kalendářů zakládáme na tom, aby byly kvalitní a dělaly vám doma parádu po celý rok, vás už po těch letech asi ani nemusíme přesvědčovat. Ale pro ty, kdo třeba náš kalendář ještě nikdy neviděli:
  • stolní týdenní kalendář ve velikosti A5 je natištěný na křídovém papíře, takže krásně drží a na stole vypadá dobře po celý rok. Posíláme ho jako poděkování za dar 350,- a více Kč.
  • nástěnný měsíční kalendář má velikost A3 je natištěn v lesku na papír s vysokou gramáží, takže na zdi působí jako elegantní dekorace. Posíláme ho našim podporovatelům za dar 450,- Kč a více.
  • skvělé týdenní diáře velikosti A5 v koženkových deskách dáváme všem našim dárcům, kteří nám přispějí 650,- Kč a více.
Na diáře nesmíme zapomenout a věříme, že ani vy jste na ně nezapomněli. Jak předloňský, tak loňský zájem o diáře nás mile překvapil a věříme, že potvrdil, že jsme diář vymysleli opravdu dobře. Proto na něm stále nic neměníme. Jen rok. Takže nadále platí, že diář o velikosti A5 je v krásných koženkových deskách v Dogpointí modré. Uvnitř je vždy na jedné straně týdenní kalendárium, na druhé pak prostor pro poznámky. A každá kreativní duše určitě ocení i sadu samolepek na doplnění diářových zápisků.Každý váš finanční příspěvek je pro nás nesmírně důležitý. S vaší podporou se snažíme, aby všechny psí cesty z lesa do nového domova byly co nejpříjemnější. Jejich délku nejde vždy úplně ovlivnit, na toho pravého pána je prostě třeba si počkat. Ale rozhodně se díky vaší pomoci, můžeme postarat o to, aby měl každý pes na své cestě za novým domovem co nejlepší průvodce a pořádné zázemí, ze kterého bude na svou cestu vyrážet plný sil.Náhled do nástěnného kalendáře:Výstřižek nastenny_duben nastenny_unor srpenNáhled do stolního kalendáře:bojar brew tondaKdyž budete chtít přispět vyšší částku a budete si za to chtít vybrat více odměn (protože je použijete třeba jako vánoční dárek), pošlete částku klidně najednou a jen nám do poznámky napište, co z našich dárků byste si přáli. To je pro nás to nejmenší, splnit vám takové přání.Pokud chcete poslat kterýkoli z dárků do zahraničí, kontaktujte nás prosím na info@dog-point.cz, ať si upřesníme všechny detaily. 
Diář na všechno důležité za očkování
V loňském roce jste byli nadšení z naší novinky - diářů. Takže bylo úplně jasné, že musíme vydat diáře i pro rok 2022. A protože jste si je letos chválili, řekli jsme si, že nebudeme opravovat, co funguje, a udělali jsme je úplně stejné. Znovu budou v krásných koženkových deskách v ikonické Dogpointí modři. Znovu ve formátu A5, na jedné straně s kalendáriem, na druhé s prostorem pro poznámky. A i v roce 2021 si svoje zápisky můžete oživit samolepkami, které jsou součástí diáře.
 diarČasový odhad:Stolní i nástěnné kalendáře už máme (30.10.2021) :)Diáře budou dostupné během listopadu. 
KDE SEŽENU KALENDÁŘE FYZICKY?PARTNEŘI KALENDÁŘŮSponzoři tiskuDental Zone Clinic /FB/IG   WELOVEDGOS.CZ /FB/IG  Realitní fond Praha /FB/IGdental_zone_clinic_logowelovedogs-logologo mailFarma Natura /FB/IG  Rojaplast /FB/IG Látky ZET /FB/IG  Advokacie Praha /FB/IGfarma_naturarojaplaste-zet-logoAP logo finalFotograf kalendáře:Karolína Kopcová /WEB/FB/IGkopcovaIlustrátor kalendářeMaria Steiner /WEB/FB/IGmaria