Den otevřených dveří 2021

Těšíme se na vás v útulku v neděli, 19.září!
Fotky z akce ZDE.Tak už je to zase tady. Teda pokud nám zásah shůry zase neudělá covidovou čáru přes naše plány.V neděli, 19. září 2021, pro vás chystáme den otevřených dveří s programem. Na tento den totiž připadá už šestileté výročí otevření útulku ve Lhotkách! Přijďte se k nám podívat, co se za ty roky změnilo, jak jsme vyspěli a tak celkově si užít den.

Harmonogram:

10:00 -  začátek akce10:00-14:30 spousta zábavy :)14:30 -  vyhlášení tomboly15:00 - ukončení akce

Program

Tombola

Pro návštěvníky je připravena i bohatá tombola. Úžasné výhry kombinované z naprosto seriozních luxusních výher až po třeskutě vtipné. Která bude ta vaše? Lístky do tomboly seženete průběžně celý den, až do jejich vyprodání. Vyhlášení tomboly bude ve 14:30.

Zábavná lesní stezka

Zábavná stezka pro děti - trasa lesem se zábavnými a naučnými úkoly přímo v přilehlém lese v okolí útulku. Vhodná pro malé i velké! Trasa je vhodná i pro kočárky.Od útulku dojdete směrovkami až na místo začátku stezky, kdo dostanete další instrukce. Pro každého účastníka, který splní zadané úkoly, máme drobný pamětní dárek ;)Stezka bude k dispozici průběžně celý den. Ideální procházka i pro vašeho pejska! :)

Charitativní stánek

Jako každý rok, nebude chybět ani náš charitativní stánek, kde si můžete nakoupit drobnosti pro radost, Dogpointí merch, hračky pro psy, nebo omrknout "garážovou výprodej". Celý výtěžek z prodeje na stánku jde na provoz útulku.

Prohlídky útulku

Necháme vás nakouknout pod pokličku fungování útulku. Provedeme vás prostory se psy, výběhem, ošetřovnou a pokud to situace s pejsky umožní, tak budete moci nahlédnout i do karánténích prostor. A pokusíme se zodopovědět všechny vaše dotazy.

Občerstvení

Domácí, s láskou dělané občerstvení pro vás připraví paní Alenka. Chlebíčky, bábovky, koláče, ovoce, limonády, ... Chuťový návrat do dětství. Nenechte si ujít :)

Ukázky

Házení míčku? Procházka lesem? Běhání na louce s jinými pejsky? Tyhle aktivity určitě znáte, ale existuje spousta dalších, které upevňují vztah psa s jeho páníčkem, nebo jsou ideální pro zlepšování fyzické kondice jak psa, tak i psovoda. Ne nadarmo se říká: ,,unavený pes je spokojený pes". Alča Zbožínková (Nučická smečka z.s.) vás seznámí s různými možnostmi obvyklé i méně obvyklé společné zábavy.

Zkušební kabinka psích postrojů

Vybrat ten správný postroj není jen tak. Nejen, že musí splňovat požadavky na zvolenou aktivitu, ale ještě musí perfektně sedět, aby byl pejskovi příjemný a všichni měli z postroje 100% užitek i radost. Unikátní zkušební "kabinku" s vlastním poradcem Luckou najdete právě na dni otevřených dvěří! Hlavním fotografem dne bude opět Irena Vanišová photographer

Chtěli byste naši činnost podpořit i něčím materiálním?

Uvítáme pamlsky v podobě sušeného masa. Radost a čistoskvoucí útulek pak udrží tekuté mýdlo, přípravky na mytí nádobí (misek), vůničky, kafíčko :)

Doplňující informace:

Dodržujte prosím opatření,  které budou ke dni konání akce platná. Své vlastní pejsky můžete vzít, nevoďte je jen, z důvodu bezpečnosti, do areálu útulku. V přilehlém lese mějte prosím své pejsky ideálně na vodítku - v okolí je spousta zvěře, ke které jsme všichni ohleduplní.Venčení pejsků z útulku nebude během akce možné. Případné adopce ano :)

Místo konání:

útulek Dogpoint, Lhotky 60, Malotice, 281 63mapa: https://g.page/utulek_dogpoint?shareParkování je možné přímo na místě. Možnosti parkování. Při parkování prosím dodržujte dostatečný prostor pro možnost průjezdu hasičů/těžké techniky do lesa (cca 3,5 metru) !